Dzhennifer Lopes spotyka się z gwiazdą baseballu Aleksom Rodrigesom

Jennifer Lopez postanowiła nie tracić czasu(przecież nie ma już 18 lat), a po rozdwojeniu z Drake, który wydarzył się w zeszłym miesiącu, skręcał romans z piłkarzem Alexander Rodriguezem, trwającym przez dwa tygodnie.

Spróbuj szczęścia

Zachodni media donoszą o nowym hobby dla 47-latkaDzhennifer Lopes - 41-letni "New York Yankees" Alexandra Rodriguez, który niedawno rozstał się z Anną Voyzhitski, ex-żona współzałożyciel Google Sergey Brin.

Dzhennifer Lopes

Dzhennifer Lopes

Alexander Rodriguez

Alexander Rodriguez

Insiders twierdzą, że kilka razy w zeszłym tygodniu widzieli razem w Los Angeles, a także w Las Vegas za kulisami podczas występu Lopez w Planet Hollywood.

Ogłoszono polowanie na pierwsze wspólne zdjęcia gołębi. Mówią, że paparazzi wkrótce dostarczy fotografii dowodów na bliskie stosunki między Jennifer i Alexem.

Wiele wspólnego

Lopez i Rodriguez znają się od dawna, aktorka więcej niż jeden razbyła w meczach, w których zawodnik, który ma łacińskie korzenie, a także uczestniczyła. Mogą rozmawiać o dzieciach, ponieważ Alex, a także Jen, ma dwoje dzieci - 12-letnią Natasę, 8-letnią Ella z Cynthia Scurtis.

Marc Anthony, Jennifer Lopez, Alex Rodriguez

Marc Anthony, Jennifer Lopez, Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez (na zdjęciu w 2005)

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez (na zdjęciu w 2005)

Panny Święty

Jedyną rzeczą, która martwi fanów Jay Lo,która dowiaduje się o wiadomościach, jest ogromną listą kobiet, których serca Rodriguez pokonał. Wśród byłych pasji przystojny pojawiają się Kate Heidson, Madonna, Cameron Diaz. W odpowiedzi inni użytkownicy sieci twierdzą, że Lopez nie jest prezentem. Jej relacje obejmują powieści z Chrisem Juddem, Ohany Noah, Markiem Anthony, Casperem Smartem.

Lopez i Drake

Lopez i Drake

Rodriguez i Anna Vojitski

Rodriguez i Anna Vojitski