Włoskie pasje: Jay Lo i Alex Rodriguez często kłócą się

Dla wielu związek Jennifer Lopez i jej nowyChłopak Alex Rodriguez, który rozwija się tak szybko, wydaje się idealny, ale informacje o wtajemniczonych, a co najważniejsze, świeże zdjęcia obrażonych celebrytów, pokazują coś wręcz przeciwnego.

Icy cisza

Wieczór ostatniej soboty, 47-letni Jay Lo i41-letni Alex Rodriguez spędził we włoskiej restauracji Madeo w West Hollywood. Paparazzi nie mogli śledzić gołębi do instytucji, ale uchwycili, jak opuścili restaurację. Siedząc w Rolls-Royce, rozdmuchani kochankowie nie rozmawiają i nie patrzą w różne strony, aby powstrzymać emocje i nie kontynuować konfliktu, który rozpoczął się przy obiedzie.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jay Lo

Jay Lo

Alex Rodriguez

Alex Rodriguez

Gracz baseballu Alex Rodriguez

Burzliwy temperament i zazdrość

Jak powiedział poufny, baseballista i piosenkarzpokłócił się siedzi przy stole, dyskutując o współpracy Dzhey Lo z jej byłym mężem Markom Entoni, który, nawiasem mówiąc, teraz nie jest za darmo i jest całkowicie zanurzony w jego romansu z modelu Mariana Downing Godea córką. Lopez, który nagrał nowy album w języku hiszpańskim, chce zaśpiewać jedną z piosenek z byłym mężem nie jak Rodriguez.

48-letni Mark Anthony z 21-letnią modelką Marianne Downing

48-letni Mark Anthony z 21-letnią modelką Marianne Downing

Alex, który ma reputację Lovelace, po prostunie wierzy w przyjaźń mężczyzny i kobiety. Był przekonany, że Anthony wciąż obojętny wobec jego byłej żony, która urodziła mu dwoje dzieci, i przypomina, namiętny pocałunek Mark i Jennifer na scenie.

Jennifer Lopez i Mark Anthony

Jennifer Lopez i Mark Anthony

Lopez z Ameryki Łacińskiej, który jest bardzo pełen temperamentu i niezależny, nie zamierza usprawiedliwiać się przed Rodriguezem, a tym bardziej przy okazji swojej paranoi.

zobacz także
  • Dzhennifer Lopes i Aleks Rodriges: nowe szczegóły z życia gwiazd w nowym wywiadzie
  • Dzhennifer Lopes chodzić na Hamptons z Aleksom Rodrigesom i dzieci
  • Francuski wakacje Dzhennifer Lopes i Aleksa Rodrigesa

Dodamy, o powieści celebrytów zaczęły mówić na początku tego miesiąca. Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wydawali się bardzo szczęśliwi i wykorzystali każdą okazję, by zostać razem. Czy burza przejdzie?