Alex Rodriguez po raz pierwszy skomentował swój związek z Jennifer Lopez

Odkryła 47-letnia gwiazda pop, Jennifer LopezGodny zastępca tancerza Casper Smart. Fakt, że wokalista zaczął się spotykać z baseballistą Alexem Rodriguezem, stał się znany pod koniec marca, ale dopiero teraz 41-letni sportowiec postanowił otwarcie wypowiedzieć się na temat swojego romansu z Jennifer.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Wywiad w talk show The View

Mimo tego, że spotykają się celebrytkiprzez krótki czas można je oglądać w miejscach publicznych i podczas wycieczek. Niedawno okazało się, że Lopez i Rodriguez przylecieli do Nowego Jorku, gdzie postanowili połączyć to, co przydatne z przyjemnymi. Alex został zaproszony do talk show The View, w którym opowiedział nie tylko o swoich osiągnięciach w karierze sportowej, ale także o związku z Jennifer. Oto, co powiedział o swoim kochanku baseballista:

"Ta powieść jest dla mnie darem losu. Nie mogłem sobie wyobrazić, że Jennifer była taką niesamowitą kobietą. Dla mnie ten związek był niespodzianką. Nigdy nie myślałem, że Lopez mógłby mnie zainteresować. Oczywiście znałem ją wizualnie i dużo o niej słyszałem, ale fakt, że piosenkarka jest bardzo mądra, uprzejma, sprytna, stała się jasna dopiero po rozmowie z nią. Poza tym, Jennifer powinna wiedzieć, że jest niesamowitą siostrą, matką i córką. Lopez kocha swoją rodzinę i zawsze będzie bronił jej interesów. Mimo wszystko Jennifer jest bardzo prostą osobą. Mogę powiedzieć, że mam szczęście, że buduję z nią związek. "

Alex Rodriguez

Alex Rodriguez

Pod koniec rozmowy Rodriguez zdecydował się nieco naśmiewać się z Lopeza, mówiąc:

"Prawdopodobnie wiesz, że teraz gram"The New York Yankees" i wydaje mi się, że Jennifer powinna być zagorzałym fanem tego klubu. I tu chodzi nie tylko o to, w co gram, ale o to, że Lopez urodził się w Bronksie.

Jennifer Lopez w Nowym Jorku

Jennifer Lopez w Nowym Jorku

Kto by nic nie powiedział, ale związek Rodrigueza iLopez rozwija się bardzo szybko. W swojej opowieści o Jennifer Alex opowiadała o swoich kulinarnych preferencjach, a także ujawniła sekret faktu, że piosenkarz nie zasiada w diecie. Gracz baseballu wydał wszystkie sekrety słabości gastronomii celebrytów. Z jego słów stało się jasne, że Lopez kocha czekoladę. I je to nie tylko w swojej naturalnej formie, ale również z przyjemnością wchłania biszkopty i lody.

Jennifer Lopez nie jest na diecie

Po zakończeniu zdjęć w talk show,Lopez spotkał się z Alexem, a kochankowie udali się na kolację do jednej z drogich restauracji na Manhattanie. To prawda, że ​​tym razem piosenkarz nie jadł słodyczy czekolady.

Gwiazdy jedli w jednej z drogich restauracji na Manhattanie

zobacz także
  • Dzhennifer Lopes i Aleks Rodriges: nowe szczegóły z życia gwiazd w nowym wywiadzie
  • Dzhennifer Lopes chodzić na Hamptons z Aleksom Rodrigesom i dzieci
  • Francuski wakacje Dzhennifer Lopes i Aleksa Rodrigesa

Relacje między Lopezem i Rodriguez rozwijają się szybko

Po sierpniuwiem, że Jennifer jest już celownik tancerz Casper Inteligentny, ona nadana powieści z wielu znanych ludzi. To prawda, że ​​relacje z baseballistą są pierwszymi, które zostały oficjalnie skomentowane przez obie strony. Pomimo faktu, że Jennifer i Alex razem tylko przez miesiąc, kochankowie nie rozstają się ze sobą. Ostatnio okazało się, że piosenkarka przez kilka dni osiadła w domu swojego kochanka w Miami. Po tym, kochankowie poleciał prywatnym samolotem na Bahamach, gdzie spędzili romantyczny weekend w hotelu Bakers Bay Golf & Ocean Club.

Roman Lopez i Rodriguez rozwijają się szybko

Roman Lopez i Rodriguez rozwijają się szybko