Dzhennifer Lopes wprowadził Aleksa Rodrigesa matce

Niezależnie od tego, co mówią wtajemniczeni, JenniferLopez buduje dalekosiężne plany dla swojego nowego chłopaka Alexa Rodrigueza. Aktorka zrobiła bardzo ważny krok dla siebie, przedstawiając gracza baseballu swojej matce Guadalupe Rodriguez.

Walk threesome

W przeciwieństwie do mowy Jennifer Lopezczęsto kłóci się ze swoim nowym chłopakiem Alexem Rodriguezem, miłośnicy wciąż się spotykają. W niedzielę paparazzi złapali słodką parę na ulicach Nowego Jorku. Gołębie firmowe były matką piosenkarki Guadalupe, która, nawiasem mówiąc, ma tę samą nazwę, co jej potencjalny zięć - Rodriguez.

Jennifer i Alex trzymali się za ręce i wyglądali na zadowolonych i szczęśliwych. Uśmiech nie opuścił ich twarzy, bez słów zrozumiał, że cieszą się okresem związanym z bukietem cukierków.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Miłośnicy Alex Rodriguez i Jennifer Lopez

Słodka para Alex Rodriguez i Jennifer Lopez

Aprobata mamy

Sądząc po przyjaznej atmosferze, która jest widoczna wzdjęcie, córka córki lubiła pani Rodriguez. W okresie dorastania Jay Lo często pozostawał w konflikcie z matką, która chciała, aby jej tancerka-córka zdobyła poważne wykształcenie. Teraz wszystkie konflikty są za sobą, Guadalupe jest dumna ze swojej utalentowanej dziewczyny i, jak każda matka, życzy dziecku szczęścia.

Gwadelupa Rodriguez, Alex Rodriguez i Jennifer Lopez w Nowym Jorku

Gwadelupa Rodriguez, Alex Rodriguez i Jennifer Lopez w Nowym Jorku

Guadalupe Rodriguez i miłośnicy Alex Rodriguez i Jennifer Lopez

Alex Rodriguez i Jennifer Lopez i jej mama

zobacz także
  • Dzhennifer Lopes i Aleks Rodriges: nowe szczegóły z życia gwiazd w nowym wywiadzie
  • Dzhennifer Lopes chodzić na Hamptons z Aleksom Rodrigesom i dzieci
  • Francuski wakacje Dzhennifer Lopes i Aleksa Rodrigesa

Szczerze i otwarcie

Jennifer zna Alex zbyt długoWarto się obawiać, że złamie jej serce, powiedział przyjaciel piosenkarza. Wiedziała, że ​​nie był wzorowym ojcem rodziny, niewierny żonie, ale wierzy, że pod wpływem działania siły podporządkować uporczywy kobieciarzem, który był w łóżku Keyt Hadson, Madonna, Cameron Diaz, a nie po prostu dodać do listy zwycięstw kochających sportowca.