Córka Dzhey Lo i Aleksa Rodrigesa wyglądają jak siostry

Jennifer Lopez dzielił się z abonentamizdjęcie, które pokazuje dwie dziewczynki, są tak podobne, że mogą być siostrami. Były to jej 9-letnia córka Emma i 12-letnia córka Alexa Rodrigueza Natashy.

W siedmiu milach

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez, którzySpotkaj się półtora miesiąca, postanowiłem ustanowić rekord w rozwoju relacji. Śpiewak i piłkarz spędzają dowolną wolną minutę i są aktywnie zaznajomieni ze sobą. Na drugi dzień, kochankowie przedstawili swoje córki, które dobrze się dogadywały.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer przedstawiła Alex swojej matce

Jennifer przedstawiła Alex swojej matce

Jak dwie krople wody

Na koncie Lopez w programie Instagram pojawił się nowyZdjęcie dwóch dziewczyn, które są bardzo podobne w wyglądzie. Jeśli z identyfikacją młodszej dziewczyny fanki piosenkarki nie miały żadnych problemów - jej córka Emma, ​​musiała się starać z starszym.

Córki Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Córki Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Początkowo wszyscy myśleli, że to jakiś rodzajKrewny rodziny gwiazdy Lopez, ponieważ dziewczynki na zdjęciu (z niewielką korektą wiekową) są podobne, podobnie jak dzieci tych samych rodziców. Fani Jay Law byli zszokowani, gdy dowiedzieli się, że druga dziewczyna trzymająca Emma na plecach była córką chłopaka Jennifer Alex Rodriguez, Natashy, którego dawna małżonek Cynthii Skertis dała mu.

Lopez z bliźniakami Emma i Max

Lopez z bliźniakami Emma i Max

Alex Rodriguez z córkami Natasha i Ella

Alex Rodriguez z córkami Natasha i Ella

zobacz także
  • Dzhennifer Lopes i Aleks Rodriges: nowe szczegóły z życia gwiazd w nowym wywiadzie
  • Dzhennifer Lopes chodzić na Hamptons z Aleksom Rodrigesom i dzieci
  • Francuski wakacje Dzhennifer Lopes i Aleksa Rodrigesa

Dodajmy, ostatni weekend rozszerzonej rodzinyW składzie Jay Law, Alex Rodriguez i ich dzieci Emma, ​​Max, Natasha i Ella odbyły się w Republice Dominikany, tutaj wspólnie szczęśliwie świętowali Wielkanoc. Przyjazna firma była odwiedzana przez byłego męża Jennifer i ojca bliźniąt Marka Anthony, który dobrze dogodził Alexowi.

Miłośnicy na Dominikanie

Miłośnicy na Dominikanie