Dzhey Lo poszedł na randkę z Aleksom Rodrigesom w prowokacyjny strój

Jennifer Lopez po raz kolejny zachwyciła publiczność i nie pozostawiła obojętnego Alexa Rodrigueza obojętnym, nosząc niesamowitą przezroczystą sukienkę na kolację. Będziemy szacować?

skuteczna moc

47-letnia Jennifer Lopez wygląda niesamowicie jak na swój wiek, a nowa miłość w osobie Alexa Rodrigueza pobudza ją do stania się piękniejszą każdego dnia.

W piątek paparazzi, którzy podążają za nimipara, zdobyła piosenkarkę i baseballistę w Miami w popularnej restauracji Casa Tua. Jay Law przyszedł na randkę w pełni uzbrojony, ubrany w sukienkę w kolorze khaki z wysokim dekoltem i długimi rękawami. Styl jej zamkniętego stroju był dość skromny, ale punktem kulminacyjnym był materiał, z którego został wykonany.

Sukienka z przezroczystego szyfonu nie chowała sięUroki aktorki - smukłe nogi i zaokrąglone piersi w satynowobiałym biustonoszu, a szeroki pas podkreślił talię. Prowokujący obraz uzupełniały złote sandały na wysokiej platformie, masywne kolczyki-pierścionki i mała torebka na łańcuszku. Lopez zebrała włosy w kok i nałożyła na usta jaskrawoczerwoną szminkę.

Jennifer Lopez imponowała odważną sukienką

Jennifer Lopez imponowała odważną sukienką

Jennifer Lopez w przezroczystej sukience

Bezchmurne szczęście

Alex, który nosił solidny, dandy granatowy garnitur, patrzył z podziwem na przyjaciółkę i nie mógł oderwać od niej wzroku. Gołębie trzymały się za ręce i wyglądały na zadowolone i zrelaksowane.

Alex Rodriguez i Jennifer Lopez udali się na randkę

Alex Rodriguez i Jennifer Lopez udali się na randkę

Jennifer i Alex w elitarnej restauracji Casa Tua

Jennifer i Alex w elitarnej restauracji Casa Tua

Lopez udowodnił, że na tym jest świetna figura

Jennifer Lopez w przezroczystej sukience

zobacz także
  • Dzhennifer Lopes i Aleks Rodriges: nowe szczegóły z życia gwiazd w nowym wywiadzie
  • Dzhennifer Lopes chodzić na Hamptons z Aleksom Rodrigesom i dzieci
  • Francuski wakacje Dzhennifer Lopes i Aleksa Rodrigesa

Wydaje się, że relacje, które się rozwijająszybko, poważnie i przez długi czas, aby zazdrośni ludzie tam nie pisali. Gwiazdy już się na siebie spoglądają i są nastawione na wspólną przyszłość, zapewniają wtajemniczeni.