Ronda Rosie miała poślubić Travisa Browna

Najpopularniejsza kobieta judoka na świecie30-letnia Ronda Rosie, która jest teraz nie tylko sportowcem, ale także aktorką, idzie na ołtarz z 34-letnim wojownikiem MMA Travisem Brownem, który relacjonuje zagraniczne media.

Oferta ręki i serca

Para sportowców Ronda Rosie i Travis Brown, po dwuletnim romansie, zdecydowała się wziąć ślub. Opowiadano mu o tym bardzo szczęśliwy wadze ciężkiej.

Brown nazywa swoich kochanych podczas małżeństwaromantyczne wakacje w Nowej Zelandii, przed wyjazdem, przygotowując pierścień z mocnym diamentem. Według Travisa, przez długi czas nie miał odwagi dokonać spowiedzi, pisząc uroczyste przemówienie, ale kiedy zobaczył spektakularny krajobraz w pobliżu wodospadu, uświadomił sobie, że to jest to miejsce. Na jednym kolanie pan młody zapytał Rhondę, aby została jego żoną i matką jego dzieci.

Travis Brown

Travis Brown

Rosie potwierdziła, że ​​była narzeczoną,mówiąc, że nie będą triumfować. W jej snach, spokojny, rodzinny ślub bez zbędnych dekoracji, po którym po prostu pójdzie do restauracji, aby uczcić to wydarzenie ze swoimi bliskimi ludźmi.

Ronda Rosie

Ronda Rosie

Słodka Para

Drugi dzień, Rosie i Brown, którzy polecili do domu,uderzył w obiektyw paparazzi. Gołębie lśniły szczęściem. Rodna, ubrana w latającą sukienkę z policzkowymi kropkami z wysokimi cięciami po bokach butów na szpilkach, była bardzo kobieca.

Z dumą pokazała pierścionek platyny i diamentów, które lśniły na jej lewym ramieniu.

Ronda Rosey i Travis Brown

Ronda Rosey i Travis Brown

Ronda Rosie

zobacz także
  • Tydzień bogatych i znanych modeli na Instagramie
  • Ben Affleck przyznał, że zakończył leczenie uzależnienia od alkoholu
  • Ile lat Arnolda Schwarzeneggera?

Dodać, po dwóch ostatnich porażkach w ringuByły mistrz UFC i brązowy medal Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, zrobił karierę sportową i stał się bardziej aktywny w grze aktorskiej. Widzowie zobaczyli to w obrazach "The Expendables 3", "Fast and Furious 7", seria "The Blind Spot".

Ronda w kryminalnym dramacie kanału NBC "The Blind Spot"

Ronda w kryminalnym dramacie kanału NBC "The Blind Spot"

Ronda z paskiem do mistrzostw UFC

Ronda z paskiem do mistrzostw UFC