Pierwsze zdjęcie Kylie Jenner i jej nowy chłopak Travis Scott

19-letnia Kylie Jenner trwała miesiącrapera Taiga i "twarzyć nowy romans". Wybrany przedstawiciel rodziny Kardashian stał się kolejnym raperem 24-letnim Travisem Scottem.

Prawdziwe plotki

Tydzień temu plotki zaczęły mówić o powieści Kylie'aJenner z muzykiem Travisem Scottem, szczęście, że młodzi ludzie spotykają się na festiwalu muzycznym Coachella. W tym samym czasie zachowywali się jak para, a nie przyjaciele.

Kylie i Travis trzymali się za ręce, przytuleni ibyły widać do pocałunku. Jednocześnie nie mieli żadnych faktów potwierdzających powieść młodszej siostry Kim Kardashian i czarnego wykonawcy hip-hopu. Podczas gdy paparazzi starał się robić gorące zdjęcia, miłośnicy zniknęli z soczewek.

Zajęcia sportowe

Teraz sytuacja jest jasna, media mająwspólne zdjęcia gołębi. We wtorek Scott i Jenner wyszli na randkę, odwiedzając mecz w koszykówkę w Houston, oglądając zakręty i turnieje finału NBA w Zachodniej Konferencji.

Kylie, w luźnej koszulce z cegły i zgniecionych dżinsów, siedział z chłopakiem w pierwszym rzędzie.

Kylie Jenner i Travis Scott

Kylie Jenner i Travis Scott

Zdjęcie Kylie Jenner i jej nowy chłopak Travis Scott

Kylie Jenner i raper Travis Scott

Po pojawieniu się zdjęć pary w sieci, nadal ich zdjęcia z Coachella pojawiły się.

Scott i Jenner na festiwalu Coachella

Scott i Jenner na festiwalu Coachella

Scott i Kylie Jenner na festiwalu Coachella

zobacz także
  • Ogromny spokój: Kendall i Kylie Jenner wydali prowokującą linię koszulki!
  • Zdjęcia rezydencji Kayli Dzhenner stały się znane publicznie
  • Kylie i Kendall Jenner obchodzili Dzień Ojca z Caitlinem Jennerem

Trójkąt miłosny

Jak powiedział przyjaciel prasowy Travis, raper długolubić to, Kylie. Jego sympatia do dziewczyny trwa kilka lat i każdego roku staje się silniejsza. Muzyk nie był bezczynny, ale starał się przyciągnąć uwagę nieprzeniknionej urody, ale wszystkie jego próby były daremne, ponieważ serce Jennera zajęła Taiga. Uświadomiwszy sobie, że po kolejnym skandalu, Kylie i jej chłopak uciekli, Travis zrobił wszystko, co możliwe, aby uczynić ją dziewczyną, a on to zrobił.

Kylie Jenner i raper Taiga

Kylie Jenner i raper Taiga