Aresztowany chłopak Kylie Jenner Travis Scott

Po rozstaniu z raperem Taiga, Kylie Jennerpogrążył się w nowej relacji z innym raperem, Travisem Scottem, a teraz wypala się z martwienia o nowego kochanka. Amerykański piosenkarz jest oskarżony o podżeganie do zamieszek.

Riotowanie

Incydent, który doprowadził do hospitalizacji ludzi,wystąpił w sobotnim przemówieniu 25-letniego Travisa Scotta (paszport Jacquesa Webstera) w Arkansas. Podczas występu muzyk zachęcał widzów do pokonania kordonów bezpieczeństwa i wejścia na scenę.

Travis Scott podczas swojego koncertu w Rogers, Arkansas

Travis Scott podczas swojego koncertu w Rogers, Arkansas

Niektórzy fani piosenkarza rzucili się do niego,znokautować strażników, powodując okaleczone bezpieczeństwo i sami zostali ranni w wyniku paniki. Rannym udzielono pomocy medycznej, a policja, czekając na przywódcę zamieszek, aby ukończyć koncert, aresztowała go, gdy tylko pojawił się za kulisami.

Scott wezwał ludzi, by popędzili na scenę

</ P>

Scott wezwał ludzi, by popędzili na scenę

Scott został oskarżony o podżeganie do niepokojów i zagrożenie dla zdrowia i bezpieczeństwa nieletnich. Po przesłuchaniu przez szeryfa został zwolniony.

Traevis Scott został aresztowany za podżeganie do zamieszek

Travis Scott został aresztowany za podżeganie do zamieszek

Warto zauważyć, że niedawno artysta sandałpoprosił fanów, aby wyskoczyli z trzeciego piętra na jego koncercie w Nowym Jorku. Jeśli Travis będzie kontynuował to samo, wkrótce stanie się persona non grata na platformach muzycznych.

zobacz także
  • Ogromny spokój: Kendall i Kylie Jenner wydali prowokującą linię koszulki!
  • Zdjęcia rezydencji Kayli Dzhenner stały się znane publicznie
  • Kylie i Kendall Jenner obchodzili Dzień Ojca z Caitlinem Jennerem

Tęsknię za tym pierwszym

Według kamerzysty, Kylie Jenner wciąż nie może zapomnieć o swoim poprzednim chłopaku Taiga, z którym rozwiodła się dwa miesiące temu i spotyka się ze Scottem, aby go zazdrościć.

Kylie Jenner i Travis Scott

Kylie Jenner i Travis Scott

19-letnia Kylie Jenner

19-letnia Kylie Jenner

Gwiazda reality show poprzez wzajemne znajomości się dowieo każdym kroku byłego chłopaka i płacze, gdy dowiaduje się o pasjach kochającego i wolnego muzyka. Kylie nie śpieszy się wyrzucać zdjęcia Tajgi, mając nadzieję na ponowne spotkanie z nim.

Raper Taiga

Raper Taiga