Jennifer Lopez chce poślubić, ale nie ufa jej kochankowi

Niektóre działania Jennifer Lopez sprawiają, że myślisz o jego adekwatności. Oceniajcie siebie: ona tylko dwa miesiące, jak spotyka się z playboyem Alexem Rodriguezem, ale już chce się z nim ożenić.

Wydawałoby się, że wszystko jest w porządku, ale tylkoPomimo namiętnej miłości, Jay Lo nie ufa swojemu partnerowi! Ale to nie powstrzymuje śpiewaczki od chęci zabrania swojego chłopaka na ołtarz. Gdzie jest logika?

Jay Law nie wierzy swojemu chłopakowi

Zasadniczo znana jest ona pani Lopezdziwne przyzwyczajenia małżeńskie. Trzy razy udało jej się przejść pod przejściem. Od swojego ostatniego męża, wokalisty Marka Antoniego, 47-letnia piosenkarka urodziła bliźnięta. Para rozpadła się w 2014 roku.

Wiele niepowodzeń w ich życiu osobistym nie jest w staniezepsuć diwy "nastrój miłosny". Nadal chce się żenić, ale mężczyźni doszli do zaufania dużo mniej. Wydaje się, że ostatni romans z tancerką Caspera Smarta, który został skazany za zdradę, ale ułaskawiony, nauczyło temperamentu Puerto Rico.

W każdym razie, z 41-letnim baseballistą Alexem Rodriguezem, Jay Lo postanowił grać według zupełnie innych zasad.

Alex Rodriguez ze swoją byłą dziewczyną Cameron Diaz

Detektyw dla Ukochanego

Wykonawca hitów If You Had My Love i Ain "t It Funny nie może zaufać swemu ukochanemu do końca, ale to nie znaczy, że zupełnie nie chce nawiązać z nim relacji.

Jennifer zdecydowała się na desperacką czynność - zwróciła się o pomoc do prywatnego detektywa, który powinien uważnie monitorować Rodrigueza pod nieobecność jego klienta.

Jay Lo z byłym mężem i chłopakiem

Piosenkarz doskonale wie, jaką reputacjępochwalić się jej ukochanym człowiekiem. Jest znany w kręgach świeckich jako kobieciarz i "zdrajca zdradziecki". Na przykład w 2008 roku dowiedział się o powieści Rodrigueza z Madonną, w tym czasie był żonaty. Na liście kochanków baseballowych takich aktorek jak Kate Hudson, Cameron Diaz i Demi Moore.

zobacz także
  • Dzhennifer Lopes i Aleks Rodriges: nowe szczegóły z życia gwiazd w nowym wywiadzie
  • Dzhennifer Lopes chodzić na Hamptons z Aleksom Rodrigesom i dzieci
  • Francuski wakacje Dzhennifer Lopes i Aleksa Rodrigesa

Jay Lo ze swoją ukochaną

Życzymy szczęścia Jennifer Lopez, kobiecej mądrości i cierpliwości. W końcu całe jej otoczenie jednogłośnie twierdzi, że ona i Alex Rodriguez są idealną parą.