Dzhennifer Lopes i Aleks Rodriges spędził weekend z dziećmi

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez, odkładając wszystkoBiznes, spędził ostatni weekend razem. Firma byli ich dziećmi z poprzednich małżeństw. Z kochankiem, jego córki Natasha i Ella oraz bliźniaki Max i Emma, ​​których dokonała przy basenie, śpiewak podzielił się w Instagram.

Weekend rodzinny

Choć kłócą się z 47-letnim Jay LawemPoważność jej powieści z 41-letnim Alex Rodriguez, z którą spotyka się od marca br., Piosenkarka ma nowe relacje i chętnie dzieli chwile swojego szczęścia z wyznawcami.

Tak więc, w niedzielę w Instagram Lopez pojawił sięidylliczny obraz, który go przedstawiono, jej chłopak, piłkarz, jej syn i córka ze związku z piosenkarką MARKOM Entoni, 9-letni Max i Emma, ​​i córki Rodriguez z jego małżeństwa z Cynthia Skertis., 12-letnia Natasza, a 9-letnia Ella . Tytuł brzmi:

"Szczęśliwy weekend!".

Alex Rodriguez z córkami Natasha, Ella i Jennifer Lopez z bliźniakami

Alex Rodriguez z córkami Natasha i Ella oraz Jennifer Lopez z bliźniętami Emma i Max

Na zdjęciu Jennifer, która ją pokazałaNaturalne piękno bez makijażu, uściski bliźniaków, a dziewczyny Alex, siedząc w wodzie, wisiały na karku ojca. Sądząc po zdjęciach, nie tylko ukochani doskonale się dogadują, ich dzieci, jak się wydaje, udało się zaprzyjaźnić się.

Kolejny dowód

Jeśli na początku związku pomiędzy piosenkarzem a sportowcem, wielu nie wierzyło w ich perspektywy i szczerość, biorąc pod uwagę tę powieść PR, teraz złe języki się uspokoiły.

Alex Rodriguez i Jennifer Lopez

Alex Rodriguez i Jennifer Lopez

Komentowanie ostatniego migawki pary użytkowników siecizauważ, że dzieci Lopeza i Rodrigueza są bardzo podobne. Sześć razy ta firma wygląda jak rodzina! Jennifer można wziąć za matkę Nataszy i Elli, a Alex za ojca Maxa i Emmę.

zobacz także
  • Dzhennifer Lopes i Aleks Rodriges: nowe szczegóły z życia gwiazd w nowym wywiadzie
  • Dzhennifer Lopes chodzić na Hamptons z Aleksom Rodrigesom i dzieci
  • Francuski wakacje Dzhennifer Lopes i Aleksa Rodrigesa

Dodajemy, pomimo apeli ze strony fanów pary, że powinni wziąć ślub, piosenkarka i baseballista nie wymuszają wydarzeń i nie spieszą się z zaręczynami.

Rodriguez i Lopez na Met Gali w maju

Rodriguez i Lopez na Met Gali w maju