Aleksa Rodrigesa szantażuje byłą dziewczynę

Wydaje się na relacji Dzhennifer Lopes i Aleksa Rodrigesa krążą ciemne chmury! W przeszłości, bliskim przyjacielem sportowca mówi, że Alex zmienił Jennifer i żąda za jego milczenie za pieniądze.

Wlej maść

Z powieści Jennifer Lopez i AlexaRodriguez, który trwa cztery miesiące, wydaje się bajką. Oni otwarcie wyznają się nawzajem w miłości, udało się zaprzyjaźnić ich dzieci z poprzednich związków i poznać swoich krewnych. Insiders potwierdzają, że relacje para są poważne, a plotki śpieszą się poślubić gołębie.

Twins Lopez i córka Rodriguez z rodzicami w weekend

Twins Lopez i córka Rodriguez z rodzicami w weekend

Aby złamać to idylliczne zdjęcieByła kochancka Rodrigueza, której nazwisko nie brzmi, z którą miał związek w 2014 roku. Była dziewczyna baseballu twierdzi, że ma prywatne wiadomości od niego, które są intymne, co budzi wątpliwości co do jego lojalności wobec Jay'a Lawa. Wymaga Rodriguez 600 milionów dolarów na nieujawnianie informacji wskazujących na jego cudzołóstwo.

Kobieta była pewna, że ​​dla spokoju Jennifer Alex zrobi wszystko, ale to było ...

Para Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Odwrotny ruch

Rodriguez nie poddawał się szantażowi i rozmawiałLopez, który wierzył w jego niewinność. Według sportowca, miał naprawdę krótkie powiązania z szantażem. Przez trzy lata opuszczona pani stara się zemścić na niego, pisząc o nim historie i prosi sportowca o małe sumy pieniędzy. Po tym jak Alex zaczął się ubiegać o Jennifer, apetyt dziewczyny wzrastał i postanowiła podnieść stawki.

Jako źródło ze środowiska Rodriguez powiedział, popierając Lopeza, będzie oskarżyć o zniesławienie, oskarżając ją o szantaż, groźby i ingerencję w jego życie osobiste.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

zobacz także
  • Dzhennifer Lopes i Aleks Rodriges: nowe szczegóły z życia gwiazd w nowym wywiadzie
  • Dzhennifer Lopes chodzić na Hamptons z Aleksom Rodrigesom i dzieci
  • Francuski wakacje Dzhennifer Lopes i Aleksa Rodrigesa

Nawiasem mówiąc, sportowiec nie różnił się wiernością swojemu ukochanemu.