Stało się znane nazwisko szantaż Alex Rodriguez i istotę jej roszczeń

Na tle plotek, że pewna była dziewczynaObecny chłopak Jay Lo Alex Rodriguez zamierza zniszczyć ich związek, opowiadając nieprzyjemną prawdę o sportowcu, dziennikarze zdołali znaleźć obcokrajowca i wywiady z nią ...

Były czy obecny?

Kobieta, która oskarżyła Alexa Rodrigueza w cudzołóstwo,nazywa się Lauren Hunter. Według 34-letniego modelu sprawności, który ma troje dzieci, zaczęła w roku 2011 spotkać się z znanym piłkarzem, kiedy jego oficjalną dziewczyną był Cameron Diaz. Miłośnicy okresowo widzieli, nie reklamowali swoich relacji i czerpali przyjemności z ciała, po których zadowolony Alex pojechał do Camerona.

Model fitness Lauren Hunter

Model fitness Lauren Hunter

Cameron Diaz i Alex Rodriguez

Cameron Diaz i Alex Rodriguez

W roku 2014 Hunter i Rodriguez próbowalispotyka się z łóżka, ale nic z tego nie wyszło. Odrzucony model zawierał urazę, ale podobno pozostawał niewiążący związek z piłkarką. Kiedy Alex zaczął się spotkać z Jay Law, dziewczyna zdała sobie sprawę, że nadeszła jej najcudowniejsza godzina. Nie dostała wymaganej 600 tysięcy dolarów za ciszę, zaczęła swoją skrupulatną grę.

Jay Law i Alex Rodriguez

Jay Law i Alex Rodriguez

Tajna korespondencja

Hunter powiedział, że nie do przyjęcia RodriguezNadal rozmawia przez telefon w rozmowie przez Apple FaceTiming. Twierdzi, że w połowie maja starsza kochanka prosiła ją, aby wysłała zdjęcia ciał intymnych, a podczas gdy Lopez strzelał do Nowego Jorku, aby iść z nim do Kansas City i bawić się.

Lauren Hunter

Lauren Hunter

Lauren z poczuciem pewności oświadczyła, że ​​dziewczyna-piosenkarkanie przyciąga Alexa w kategoriach seksualnych i, kołysząc się z Lopezem w łóżku, myśli o niej. Hunter nie zawahał się nazwać Jay Lo "idiotą", ponieważ wierzy w wierność wietrznego Rodrigueza.

Modelka powiedziała, że ​​kiedy bezpośrednio zapytała zawodnika baseballowego o powagę swoich zamiarów w stosunku do Lopeza, śmiał się i wezwał ją do spędzenia z nim nocy.

Hunter był w związku z byłym piłkarzem Marcus Allen

Hunter był w związku z byłym piłkarzem Marcus Allen

zobacz także
  • Dzhennifer Lopes i Aleks Rodriges: nowe szczegóły z życia gwiazd w nowym wywiadzie
  • Dzhennifer Lopes chodzić na Hamptons z Aleksom Rodrigesom i dzieci
  • Francuski wakacje Dzhennifer Lopes i Aleksa Rodrigesa

Dodajmy, gdyby nie chwała świętej parze, która ściga Rodrigueza, oskarżenia Huntera wydawałyby się fantastyczne. Według tego, który jest wtajemniczony, Lopez wierzy w chłopaka, a nie w delirium szantażysty!

Alex Rodriguez i Jay Lo

Alex Rodriguez i Jay Lo