Kylie Jenner i Travis Scott robiły identyczne mini-tatuaże

19-letnia Kylie Jenner i jej nowy chłopak25-letni Travis Scott nie komentuje ich związku, co jest zaskakujące, biorąc pod uwagę miłość przedstawicieli PR klanu Kardashian. Któregoś dnia kochankowie bez zbędnych słów potwierdzili siłę swoich uczuć, tworząc sparowane tatuaże.

Jako deklaracja miłości

Kylie Jenner i Travis Scott, którzy się spotykajązaledwie kilka miesięcy, postanowił poświęcić sobie nawzajem tatuaże. Gołębie zrobiły absolutnie identyczne rysunki na swoich ciałach, dzieląc się zdjęciami tatuaży w sieci.

Travis Scott i Kylie Jenner w zeszłym tygodniu

Travis Scott i Kylie Jenner w zeszłym tygodniu

Waltzed Travis Scott i Kylie Jenner

Gwiazda telewizji reality hostowana w Snapchaciezdjęcie jej prawej stopy, na kostce którego pojawił się mały motyl, a muzyk opublikował podobny strzał, z tą tylko różnicą, że motyl jest wypchany na kostce lewej nogi.

Tatuaż Kylie Jenner

Tatuaż Kylie Jenner

Travis Scott Tattoo

Travis Scott Tattoo

Taki rysunek do tatuaży został wybrany niedbale, a wykonany jest na motywach popularnej kompozycji Scotta "Butterfly", zapewniono fanów kreatywności rapera.

Kolejny tatuaż na cześć gościa

Ten romantyczny tatuaż na ciele Jennera, niepierwszy poświęcony chłopakiem. Jak wiadomo, przed Scottem spotkała się z innym ciemnoskórym raperem Taiga przez dwa lata. Na kostce dziewczyny pojawia się pierwsza litera jego pseudonimu "t".

Na kostce Jenner ma literę "t"

Na kostce Jenner ma literę "t"

zobacz także
  • Ogromny spokój: Kendall i Kylie Jenner wydali prowokującą linię koszulki!
  • Zdjęcia rezydencji Kayli Dzhenner stały się znane publicznie
  • Kylie i Kendall Jenner obchodzili Dzień Ojca z Caitlinem Jennerem

Według informacji osoby, która Kylie nie przyniosła tatuażu,nie oznacza, że ​​marzy o ponownym spotkaniu z byłym chłopakiem. Jak powiedział dziennikarzom celebrytka Rafael Valdés, jego klient szuka interesującego obrazu, który ukryje teraz list, który nic dla niej nie znaczy.

Taiga i Kylie Jenner

Taiga i Kylie Jenner