Stał się znany podłogowe nowonarodzone bliźniaki Beyonce i Dzhey Zi

Przez kilka tygodni publiczność się zastanawiała,Czy Beyonce i Jay Z stali się rodzicami, czy nie? Wczoraj plotki o urodzeniu pary dzieci otrzymały oficjalne potwierdzenie, a dziś media zaczynają otwierać pierwsze szczegóły radosnego wydarzenia.

Postfactum

Liczne źródła, autorytatywne publikacje, a także ojciec śpiewaka Matthew Knowles potwierdzają, że we wtorek urodzili się 35-letni Beyonce i 47-letni Jay Z.

Beyonce i Dzhey Zi

Beyonce i Dzhey Zi

Nowy dziadek już gratulował swojej córce i zięćJa na Twitterze, umieszczając kartę świąteczną z podpisem "Z miłością, dziadkiem", z wyraźnymi hashtagami "bliźnięta", "szczęśliwe urodziny". W komentarzach pana Knowles napisał:

"Są tutaj!".

Pości z Instagramu do Matthew Knowles

Pości z Instagramu do Matthew Knowles

Matthew Knowles z Beyonce

Matthew Knowles z Beyonce

Niewierne dzieci

Wszyscy spodziewali się, że piosenkarka i raper, będą się urodzilidziewczynka i 5-letni Blu Ayvi będą dwie siostry. Zostało to podkreślone nie tylko media, ale także przyjaciel zasugerował gwiazda rodzina Barack Obama, który jest znany mają dwie córki - Malia i Natasha, curling, że wkrótce Beyonce i Dzhey Zi prześcignąć go przez liczbę dziewcząt.

Beyonce z córką Blue Ivy

Beyonce z córką Blue Ivy

W piątek w hali ośrodka medycznegoLos Angeles, gdzie matka i bliźniaki są, pojawiła się grupa krewnych, poprowadzona przez wzburzone Solange Knowles z balonami. Bliscy artyści odwiedzili nowych członków swojej dużej rodziny.

Odwiedzający Beyonce

Odwiedzający Beyonce

Krewny Beyonce

zobacz także
  • Dzhey Zi skomentował relacji z Beyonce, „nie zostały one zbudowane na 100% prawdy”
  • Wyprodukowany przez Dzhey Zi ujawniły, że każda piosenka z albumu „4:44” został zatwierdzony przez Beyonce
  • Nowy album Dzhey Zi „4:44” wentylatory wstrząśnięty rewelacje z życia osobistego gwiazdy

Jeszcze nie w domu

Gdy dziennikarze byli w stanie dotrzeć, lekarze niespieszą napisać Beyoncé i dzieci. Ich życie i zdrowie nie są zagrożone, ale źródło mówi, że bliźnięta mają "drobne problemy". Obalenie piosenkarki jest pewne, że właśnie dlatego ona i jej mąż nie spieszą się, aby osobiście zgłosić narodziny dzieci.