Francuski wakacje Dzhennifer Lopes i Aleksa Rodrigesa

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez, których powieść nie jestDaje odpocząć plotkarzom, którzy twierdzą, że w idealnych parach, niezależnie od tego, co można powiedzieć, przychodzi kryzys, wybrały jedno z najbardziej romantycznych miejsc na wakacje na wakacje.

Razem czy to jest miłość

47-letnia Jennifer Lopez i jej 41-letni chłopakAleks Rodriges zdając sobie sprawę, że miłość na odległość nie korzysta relacji, staram się spędzać każdą wolną chwilę razem. Mimo napiętego harmonogramu, piłkarz wpada na drugi koniec świata, aby odwiedzić kogoś bliskiego, kto jest zajęty filmowanie, a ona pracowała cały dzień i zapomnieć o zmęczeniu, spędzać czas z nim.

Wokalista jest na wakacjach z nowym kochankiem

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

Teraz Lopez i Rodriguez mają "okno"i nie tracąc czasu, polecili do Francji. Będąc na Lazurowym Wybrzeżu, mając wiele do opłacenia i opalania, milicjanci nie mogli pomóc odwiedzić Paryż.

Lopez spędza wakacje na Riwierze Francuskiej z Rodriguezem

Lopez spędza wakacje na Riwierze Francuskiej z Rodriguezem

Singer i lekkoatleta na Lazurowym Wybrzeżu Francji

Jak zwykli turyści

W miniony weekend piękna para rozważałaAtrakcji towarzyszyć paparazzi, którzy nie zostali w tyle za jednym. Jennifer i Alex są kilkanaście razy w stolicy Francji, ale romantyczne wakacje w mieście wszystkich miłośników są niezapomnianymi emocjami i nowym skręceniem w ich relacjach.

Lopez i Rodriguez

Grzanki przemierzały ulice przez cały dzieńmuzeum miejskim, przemieszczając się z jednego pomnika architektury na inny na autobusie wycieczkowym. Jennifer i jej pięć minut na oczyszczenie odwiedził Luwr, odwiedził Notre Dame i Jardin des Tuileries, czasami gryzie w lokalnych kawiarniach i farby lodów w podróży.

Miłośnicy lodów Lopez i Rodriguez

Lopez i Rodriguez

Alex Rodriguez i Jennifer Lopez w Luwrze

zobacz także
  • Dzhennifer Lopes i Aleks Rodriges: nowe szczegóły z życia gwiazd w nowym wywiadzie
  • Dzhennifer Lopes chodzić na Hamptons z Aleksom Rodrigesom i dzieci
  • Stało się znane nazwisko szantaż Alex Rodriguez i istotę jej roszczeń

A gdy nadszedł wieczór, wszyscy ubrani i Rodriguez Lopez bywał w kuchni francuskiej restauracji na świecach rozmawiać o swoich ...

Lopez i Rodriguez

Lopez i jej chłopak Alex Rodriguez