Mediów wyraził bliźniaków nazwy Beyonce i Dzhey Zi

urodziły dzieci Beyonce i Dzhey Zikilka tygodni temu. To radosne wydarzenie stało się 12 czerwca. Choć nowe rodzice i ich krewni milczeć, poza gratulacjami publicznych od ojca Mettyu Noulza piosenkarza, dał żadnych szczegółów na temat noworodków, dla nich to sprawia insiderów.

Na jego cześć

Przedstawiciele zachodniej prasy dowiedziałem się, w jaki sposóbNazwa jest syn i córka Beyonce i Dzhey Zi. Źródło bliskich gwiazdek otaczających poinformował, że piosenkarz i muzyk nie nieśmiały, nazywając bliźniaki na jej cześć.

Beyonce i Dzhey Zi

Beyonce i Dzhey Zi

Tak, dziewczynka otrzymała nazwę Beey, który stoi do Beyonce i stylem chłopiec Sean, Jay-Z, którego prawdziwe nazwisko brzmi Shon Karter. jeszcze oficjalnego potwierdzenia tej informacji.

zwykle zheltushka

Beyonce i noworodki nie został wypisany do domu. Wcześniej został poinformowany o istnieniu „małe problemy” ze względu na lekarzy kory strach zostawić swoim dzieciom bez opieki pary.

Kilka dni temu okazało się, że dzieci urodzone przedwcześnie są w specjalnym inkubatorze pod lampami UV ze względu na zwiększone stężenie bilirubiny we krwi.

głowica pielęgniarka

Wbrew obawom Beyonce i córką Dzhey Zi Niebieski imIvey całkowicie zazdrośni rodzice młodszym bratem i siostrą, powiedział insiderów. Dziewczynka, która jest blisko z matką w szpitalu, w podziwie dla jego roli starszej siostry i nie mogę się doczekać, aż wrócą do domu okruchów pielęgniarki.

Beyonce i Blyu Ayvi

Beyonce i Blyu Ayvi

zobacz także
  • Dzhey Zi skomentował relacji z Beyonce, „nie zostały one zbudowane na 100% prawdy”
  • Wyprodukowany przez Dzhey Zi ujawniły, że każda piosenka z albumu „4:44” został zatwierdzony przez Beyonce
  • Nowy album Dzhey Zi „4:44” wentylatory wstrząśnięty rewelacje z życia osobistego gwiazdy

Tymczasem Dzhey Zi hit obiektyw paparazzi, opuszczeniu szpitala UCLA w Los Angeles, gdzie obecnie jest w jego rodzinie. Szczęśliwy raper nie mógł powstrzymać radosnego uśmiechu.

Zadowolony z Dzhey Zi opuszcza szpital

Zadowolony z Dzhey Zi opuszcza szpital