Idylla David i Victoria Beckham na festiwalu w Glastonbury

Ostatnia niedziela w Anglii zakończyła sięz największych festiwali muzyki współczesnej, które od 1970 roku odbywają się w Glastonbury. Przez pięć dni wakacji odwiedzali go Johnny Depp, Bradley Cooper, Tilda Swinton, Brad Pitt, Kara Delevin, Margot Robbie, a David i Victoria Beckham byli wśród gości.

Komunikacja po stronie i próby ratowania małżeństwa

Przez cały czerwiec zachodnie media nie miały dość opowiadaniaFakt, że małżeństwo jednej z najsilniejszych par Hollywood, 42-letniego Davida i 43-letniej Victorii Beckham, ma jedynie formalny charakter, a publikowanie dotykowych zdjęć w portalach społecznościowych ma na celu odwrócenie wzroku. Podobno piłkarz regularnie zmienia żonę za pomocą uroczych modelek, a projektantka mody desperacko próbuje powrócić do męża, choć nie przeszkadza mu to, że spotkała się z innymi mężczyznami.

Nadal wszystko jest w porządku

Star małżonkowie, którzy starają się nie płacićuwagę na to, co prasa mówi o nich, po raz kolejny nie wykazał siły ich związku, przychodząc na koncert Eda Sheerana w ramach Glastonbury.

Ed Sheeran na scenie w Glastonbury

Ed Sheeran na scenie w Glastonbury

David i Victoria, którzy w lipcu obchodzili 18 rocznicę ślubu, nie zauważając, że są kręceni, cieszą się występem Sheerana i siebie nawzajem. Miłośnicy, wychowujący czworo dzieci, flirtowali.

David i Victoria Beckham goście Glastonbury

David i Victoria Beckham w Glastonbury

David i Victoria Beckham na koncercie

zobacz także
  • Dzisiejsze urodziny Beckhamowie Harper Beckham
  • Dlaczego Beckhamowie ucałować swoje dzieci ... na ustach?
  • David i Viktoriya Bekhem obchodziła 18. rocznicę ślubu

Beckham, noszenie elegancki szarą bluzkę z kropki naSaint Laurent i dżinsy, trzymając telefon z inicjałami, od czasu do czasu obejmując męża, szepcząc coś do ucha, wyglądając na zadowolonego i zrelaksowanego.

Małżonkowie David i Victoria Beckham

David i Victoria Beckham w Glastonbury