Singer Pink prawie wyruszył na długo oczekiwany koncert, utkwił w windzie wraz z córką

To się dzieje! Po długiej przerwie w harmonogramie koncertu piosenkarka Pink postanowiła zadowolić fanów występem na żywo. I było to konieczne, że była z córką Willow, aby znalazła się w wadliwym windzie i przez długi czas, aby móc utknąć w swoim stoisku tuż przed wyjazdem na scenę. Z powodu tego technicznego zerwania, aktorka prawie złamała wydajność.

W trudnej sytuacji wokalista potrafił "ocalić twarz"

Przypomnij sobie, że faworyt amerykańskiej publiczności zgłowa weszła do życia rodzinnego i nie występowała od ponad 4 lat. Pod koniec ubiegłego roku narodził się jej syn Jameson, a ponadto ma córkę Willow, dziewczynę o dość nerwowym charakterze.

Test wytrzymałości

Gdyby Pink siedzieli w zamarzniętej windzie, byłoby to znacznie łatwiejsze. Nadal "metalowa skrzynka" wisząca nad przepaścią, to nie jest najlepsze miejsce dla 6-letniej niespokojnej dziewczyny.

Oczywiście, po raz pierwszy zatrzymywali się "więźniowie" windyw rękach. Jednak z biegiem czasu śpiewak i jej córka zaczęły powoli tracić cierpliwość. Siedzieli na podłodze niewygodnego "pojazdu" i czekali na ich uwolnienie.

Różowa córka wpadła w zdesperowaną sytuację

Tymczasem aktorka z might i main wysłała smspanika: "Potrzebujemy pomocy! Tutaj nie ma wystarczająco dużo powietrza! Jesteśmy gorcy! ". To prawda, trzeba oddać hołd ukojeniu Pink, pocieszała córkę i nie okazała jej prawdziwych uczuć.

zobacz także
  • Pink i jej mąż Carey Hart i dzieci widzieli na spacerze po Manhattanie
  • Córki Pink czasami się wstydzi ... na wygląd śpiewaka!
  • Pink wezwał kobiety, aby nie zwracali uwagi na ich wagę

Operacja ratunkowa zakończyła się bezpiecznie, a piosenkarka miała czas na jej występ. Jej energiczna wiadomość SMS "Zostaliśmy zbawieni!" Potwierdził to.