Emily Ratazhkovski z grzywką w porównaniu z Odri Hepbern

Teraz Emily Rathazhkovsky odwiedza Paryż,codziennie pojawiające się w tygodniu mody. Dlatego dziennikarze zostali natychmiast poinformowani o zmianach w wyglądzie gwiazdy, przechwytując piękną kobietę na balkonie swojego pokoju w hotelu De Crillon w oszałamiającej sukience iz warkną.

Nowy wizerunek

26-letnia Emily Rataskovski, która jest bardzoOstrożnie odnosi się do jakiegokolwiek eksperymentu na jego wygląd, oczywiście, przepełniony duchem kreatywności, który teraz obraca się na pokazach mody w Paryżu, chciał być przekształcony. Model nie pomalował długich, brązowych włosów, ograniczając się do bangs bang.

W środę paparazzi zdobyli Emily podczasgorąca sesja zdjęciowa, która miała miejsce na balkonie jej pokoju. Suknia koronkowa o skomplikowanych gorsetach, ozdobiona koronką, podkreślała jej dokładną postać. Stylowy strój Ratjakovski zaskoczył jej fanów ...

Emily Ratjakovski odciął huk

Emily Ratjakovski odciął huk

26-letnia Emily Rataskovski

Emily Ratjakovski zadzwoniła

Model zmienił się, tworząc frędzlę, a według użytkowników sieci stał się bardzo podobny do słynnej brytyjskiej aktorki, którą zdobył Oscar Audrey Hepburn.

Odri Hepbern

Odri Hepbern

List przewozowy, czy nie?

Doceniając styl włosów błyszczącej gwiazdy, użytkownicy zaczęli wątpić w to, że konserwatysta w tym wydaniu Emily postanowiła wyciąć jej włosy, co sugeruje, że jest to tylko peruka.

Emily Ratjakovski na imprezie Vogue w poniedziałek w Paryżu

Emily Ratjakovski na imprezie Vogue w poniedziałek w Paryżu

Wczoraj Jordan Barrett umieścił w swoim Instagramie zdjęcie zrobione przy stole jednego z paryskich barów.

Zdjęcie z Instagrama autorstwa Jordana Barretta

Zdjęcie z Instagrama autorstwa Jordana Barretta

zobacz także
  • Emily Ratazhkovski Glamour pojawiła się na okładce magazynu, opowiadając o swojej seksualności
  • Emily Ratazhkovski obchodził urodziny w spa z chłopakiem
  • Emily Ratjakovski rozpieszczała swoich fanów innymi, szczerymi zdjęciami

Oprócz australijskiego modelu, na zdjęciuodcisnęły jego przyjaciół, wśród których i Emily Ratjakovski z tym samym grzywką. To daje podstawy do założenia, że ​​metamorfoza z włosami modelu jest prawdziwa.