Pink i jej mąż Carey Hart i dzieci widzieli na spacerze po Manhattanie

Kilka dni temu w Stanach Zjednoczonych obchodzono Dzień Niepodległości. 4 lipca odbywają się masowe uroczystości i pikniki, w których udział biorą celebryci. 37-letnia piosenkarka Pink nie trzymała się tradycji, ale po prostu wyszła na spacer na Manhattan z mężem Carey Hart i dwójką dzieci, gdzie została przymocowana do aparatów paparazzi.

Różowy z mężem i dziećmi

Różowy z mężem i dziećmi

Różowy z rodziną to rzadki publiczny punkt sprzedaży

Po tym, jak Pink urodziła drugie dziecko, onanie stara się pojawiać publicznie, całkowicie poświęcając się rodzinie. Dlatego przedwczoraj produkcja gwiazdy zrobiła wiele hałasu w sieciach społecznościowych. Zdjęcia, które zostały opublikowane w Internecie, powiedziały, że wokalista szedł na Dolnym Manhattanie w dzielnicy Tribeca. Wraz z nią wzdłuż ulicy wkroczył mąż i córka, a sześciomiesięczny syn Jameson po cichu siedział w plecaku-kangurze w swojej gwiezdnej matce.

Pink i jego rodzina na spacerze na Dolnym Manhattanie

Pink i jego rodzina na spacerze na Dolnym Manhattanie

Jeśli chodzi o wygląd, preferowana gwiazdanosić czerwone sportowe spodnie wolumetryczne, biały T-shirt i ten sam kolor mokasynu na spacer. Obraz celebryty został uzupełniony błyszczącymi okularami przeciwsłonecznymi i kolczykami-pierścionkami o imponujących rozmiarach. Pomimo szerokiej odzieży, fani zauważyli, że Pink naprawdę nie chce stracić na wadze po porodzie, co, nawiasem mówiąc, nie przeszkadza jej bardzo.

Różowy z dziećmi

Różowy z dziećmi

Różowy na spacerze był ubrany w luźne ubrania

zobacz także
  • Singer Pink prawie wyruszył na długo oczekiwany koncert, utkwił w windzie wraz z córką
  • Córki Pink czasami się wstydzi ... na wygląd śpiewaka!
  • Pink wezwał kobiety, aby nie zwracali uwagi na ich wagę

Wypowiedzi Pink o jego wyglądzie

Ostatni raz celebryci z całego światamają obsesję na punkcie swojej urody i idealnej figury. To prawda, że ​​w ich szeregach są wyjątki, a wśród nich Pink. Niedawno gwiazda pop udzieliła krótkiego wywiadu, w którym ponownie podniesiono kwestię nadwagi. Tak powiedziała Pink:

"Ostatnio coraz częściej mamusłyszeć, że moja postać nie spełnia współczesnych standardów piękna. Tak, przy wzroście 1,62 metra ważę 72 kilogramy! Kiedy wypowiadam te słowa, wydaje mi się, że jest to rodzaj szaleństwa, ale tak jest. Mimo to czuję się świetnie. Cóż, niech to będzie, że nie jestem taki, jak wielu ludzi chce, ale ja jestem ja! Szczerze mówiąc, kiedy patrzę na siebie w lustrze, podziwiam siebie. Podoba mi się sposób, w jaki wyglądam teraz! ".

Różowy nie chce schudnąć

Teraz Pink czuje się dobrze

Teraz Pink czuje się dobrze