Ona jest po prostu doskonała!

1. Panoramiczny widok z centrum handlowego New Cheng (Centrum One New Change)

Katedra św. Pawła

Chcesz nowych doświadczeń? Następnie wejdź na dach centrum handlowego i podziwiać piękno miasta. Tutaj, tak jak w dłoni, jeden z największych kół Oko London Eye (London Eye) i 111-metrowy budynek zabytkowy, katedra św. Pawła.

2. malownicze parki

Aleja w parku

Hyde Park, Park Regenta,Hampstead (Hampstead Heath), Victoria (Victoria Park) - nie jest to kompletna lista najpopularniejszych parków stolicy. Brytyjczycy szanują naturę z wielkim szacunkiem, dlatego nie ma sposobu, aby zobaczyć śmieci, rozproszone butelki wszędzie, lub kwiaty wyrwane z korzeni.

3. Widok z Parliament Hill

Widok na miasto

To jest ogromne terytorium, które jest częściąstary park Londyn Hampstead (Hampstead Heath), położony jest w północno-zachodniej części Foggy Albion. Jego powierzchnia wynosi 20 hektarów, ale najważniejsza rzecz to nie to, ale jaki widok otwiera się z tego kolorowego punktu orientacyjnego.

4. Róg raju

Ró? E w parku

Zapach raju jest dokładnie tym, co miejscowi zadzwonićRegent's Park, jedno z głównych parków królewskich. W centralnej części jest rozbity. Wiosną, kiedy wszystko się zakwitnie i zapach, Regent Park otacza słodkie zapachy pięknych róż.

5. Zabytkowe budynki

Budynki w Londynie

Gdziekolwiek będziesz, będziesz otoczony wszędziemajestatyczne domy i zabytkowe budynki. Ten Ham House (Ham House) i Hogarth Dom (Hogarth „s House), dom Turner (dom Turnera), Istberi Manor House (Eastbury Manor House), dom-muzeum Dzhona Kitsa (Keats dom), Syon House (Syon House) i wiele innych.

6. Najstarszy pub

Stary pub

To właśnie w tym mieście znajduje się instytucja, wktóry kiedyś popędzał piwa piwa Charlesa Dickensa i Oscar Wilde'a. Cesar Chees (Cheshire Chees) został zbudowany w odległym 1538 roku i funkcjonuje do dnia dzisiejszego.

7. Spektakularny widok z Mostu Milenijnego (Most Milenijny)

Widok na katedrę

Spójrz na miasto z innego punktu widzenia, a raczej Katedrę św. Pawła, możesz, stojąc na moście pieszo Millennium. Ponadto, z tego miejsca można robić niesamowite zdjęcia dla Instagram.

8. Opactwo Westminster (Kolegiata św Piotra w Westminster)

Opactwo Westminster

Gdzie bez słynnego na całym świecie kościoła gotyckiego, którego pierwsza wzmianka dotyczy VII wieku?

9. Bezpłatny wpis

Muzeum

Aby zobaczyć największe kreacjeinteligentnych osobowości, nie musisz płacić dużo pieniędzy. W takich muzeach jak Tate Britain, Tate Modern, National Gallery, National Portrait Gallery i setki mniejszych galerii można je podziwiać całkowicie bezpłatnie .

10. Muzeum Historii Naturalnej

Muzeum Historii Naturalnej

Muzeum Historii Naturalnej jest jednym z największych. Jego kolekcja licząca wiele milionów obejmuje eksponaty zoologii, botaniki, mineralogii i paleontologii. Warto również zobaczyć wspaniałe wnętrza.

11. Muzeum Historyczne i Archeologiczne

Muzeum Brytyjskie

W głównym muzeum historycznym i archeologicznymWielka Brytania, którą możesz przemierzać przez cały dzień. Wielu tu przychodzi przede wszystkim, aby spojrzeć na wnętrze, obiekty sztuki starożytnej Grecji i starożytnego Rzymu.

12. Odpoczywaj na trawniku

Dom Kenwood

W słoneczny dzień unikaj odpoczynkuw Hampstead. Wystarczy wyobrazić sobie, że leży na zielonym trawniku, a przed tobą, podobnie jak na zdjęciu, jest stary dom Kenwood, zbudowany w 1700 roku.

13. Fantastyczna zima

Śnieg w Londynie

Chociaż nie ma tu dużo śniegu, ale kiedy to się dzieje, miasto wygląda jak Boże Narodzenie.

14. Sztuki artystyczne

Niebieski Kogut

Miejscowe twierdzenie, że co czwarty pomnik w kraju jest czymś niezwykłym i oryginalnym. Nie tak dawno temu w sercu Wielkiej Brytanii odkryto posąg koguta o niebieskim kolorze.

15. Transport cyklu

Rowery

Czy jesteś na zdrowym stylu życia i nie ma ochoty zanieczyszczać środowiska ze spalinami? Potem nadszedł czas na wypożyczenie roweru. Możesz to zrobić na dowolnym dozwolonym parkingu.

16. Dzikie jelenie w parku

Jelenie w parku

Sprawdź Richmond ParkPark). Tutaj zobaczysz nie tylko plantacje kamelii, azalii, wrzosowatej, ale także jej głównej atrakcji - jelenia. Uważaj jesienią. W tym czasie szlachetne zwierzę jest agresywne i może atakować osobę.

17. Najlepsze z najlepszych produktów

Sklep z serem

Co to jest tylko rynek Borough Market (rynek Borough Market)! można kupić najświeższe makaron w tych produktów na rynku, owoce morza, ser, wino, piwo, mięso, i więcej.

18. Pizza w "Pielgrzymi" (Pizza Pilgrims)

Plasterkami pizzy

Nie zapomnij zjeść pysznej pizzy, która serwowana jest w restauracjach "Pilgrim" i jest sprzedawana w samochodzie o tym samym nazwisku. Oczywiście, nie jest to lepsze niż włoskie, ale niczego to nie przyzna.

19. Naczynia "Ryba i frytki" (chipsy Fish 'n')

Ryby i ziemniaki

Jeśli chcesz spróbować czegoś, co prawie każdy londyński uwielbia, sprawdź restaurację Poppies i zjedz danie z frytkami i rybami.

20. Curry w "Brick Lane" (Brick Lane)

Brick Lane Restauracja

To danie w menu brytyjskim pojawiło się po raz pierwszy w 1773 roku i ma się podobało, że jest w tej restauracji.

21. Zrujnowany mur w Londynie

Część muru w Londynie

Został zbudowany przez Rzymian na początku trzeciego wieku. Do tej pory najbardziej dostępna do oglądania fragment znajduje się w pobliżu stacji metra Tuaher Hill.

22. Carnival Notting Hill

Notting Hill Carnival

Od 1966 roku w Londynie, w hrabstwieKensington i Chelsea, kolorowe imprezy, znane jako Notting Hill, odbywają się co dwa dni weekendowe sierpnia. Carnival zbiera około 2 milionów widzów.

Chinatown Chinatown w Chinatown

Chinatown

Ten obszar jest tak zabarwionystwarza poczucie stałego oczekiwania na nowy rok chiński. Nawiasem mówiąc, Chinatown znajduje się w sąsiedztwie ulicy Gerrard Street (Gehrard Street) w Soho (Soho).

24. Basen odkryty

Odkryty basen

W centralnej części Londynu, w dzielnicy Hackney, znajduje się kompleks basenów London Fields. Jego odpowiednikiem jest, że jest pod otwartym niebem, i działa cały rok.

25. Ciemno piękny punkt orientacyjny

Starożytny cmentarz

W Londynie wszystko jest piękne, a nawet cmentarzez których najbardziej znanym jest wiktoriański Brompton (Brompton). Jest administrowany przez administrację Parki Królewskie. Co roku odwiedza go ponad 800 000 turystów.

26. Shri Swaminarayan Mandir (Shri Swaminarayan Mandir)

Świątynia hinduistyczna

Znajduje się w północno-zachodniej części miasta. Jest to ogromna świątynia hinduistyczna, która odwiedzi, co poczujesz, że nie jesteś nad brzegiem Tamy, ale nad brzegiem Gangesu.

27. Z Paryża do Paryża w ciągu 6 godzin

Stacja w Londynie

Na King's Cross St Pancras, weź pociąg, a mniej niż 8 godzin jesteś już fotografowany na tle wieży Eiffla. Cuda, prawda?

28. Londyńskie Centrum Wodne (The London Aquatic Center)

Kompleks Bassein

Za 4,50 funtów można pływać w basenie, który w jakiś sposób trenował 28-krotnego mistrza olimpijskiego Michaela Phelpsa.

29. Spotkanie z lisem

London Fox

Dla wielu miejscowych ludzi nie jest nowością, aby spotkać lisa na ulicach Londynu lub, jak nazywano, lis miejski. Mieszkają głównie na terenach zielonych, Chelsea i Kensington.

30. ... i papugą

Parrot na gałęzi

Te ptaki co roku coraz bardziej. Nawet zmienna pogoda nie przestraszy ich. Jasnozielone ptaki zdołały się przystosować do hałaśliwej metropolii, a czasami na oczach Brytyjczyków.

31. Najwyższy budynek w Europie

Wysoki budynek

"Szardę ze szkła" (Shard) - 309 metrowy wieżowiec, zbudowany w 1975 roku. Jest to 45. najwyższy budynek na świecie.

32. Styl architektoniczny uniwersytetów

Stary budynek

Ci, którzy są szaleni o pięknych budynkach, będą wzadowolony z wyglądu wielu instytucji edukacyjnych w Londynie. Tu wiele zostało utworzone z odrobiną królewskiego uroku i wielkości. Dobrym przykładem jest najstarsza instytucja edukacyjna w kraju, University College w Londynie (University College).

33. Doświadczeni łyżwiarzy

Stałych ludzi

Spójrz na South Bank (South Bank), obszar na południowym brzegu Tamizy, a dokładniej do lokalnego skateparku podziwiać łyżwiarzy, którzy chętnie pokazać kilka bardzo fajnych sztuczek.

34. Cząstka tropików

Kew Gardens

W południowo-zachodniej części Londynu znajduje się największy ogród botaniczny Kew (Kew Gardens), założony w 1840 roku. Zawiera najbardziej zróżnicowaną kolekcję botaniczną i mykologiczną.

35. Jazda na rowerze wodnym

Kolarstwo wodne

W wolnym czasie wybierz się na spacer na świeże powietrze w Hyde Parku. Można tam wypożyczyć transport wodny i jeździć sztucznym Serpentine Boating Lake.

36. Malownicza Tamiza

Wieczór nad Tamizą

W jaki sposób piękno Tamizy nie może kogoś zauroczyć? Ta rzeka jest piękna o każdej porze roku i przy każdej pogodzie.

37. Ulice Londynu

Rynek londyński

Co kwartał, każda ulica tegokonserwatywne miasto jest wyjątkowe. Wystarczy spojrzeć na to, na którym znajduje się Leadenhall Market, targ w zabytkowym centrum Londynu.

38. Nie nudzić się

Dziewczyna śpiewa

W Anglii jest wiele interesujących miejsc, które warto odwiedzić. Sugeruje to, że w weekend nie będziesz przesłuchiwać "Gdzie iść?"

39. Życie nocne

Sklep Holmes

W Wielkiej Brytanii znajduje się nie tylko wiele muzeów, sklepów z pamiątkami i parkami, ale także wiele klubów, z których każdy może zaskoczyć swoim programem wystawowym.

40. Bary

London Bar

Upewnij się, że nawet wśród miejscowych jest wielu, którzy nie byli we wszystkich barach i pubach.

41. Restauracje

Restauracja londyńska

Kontynuacja poprzedniego akapitu. To samo dotyczy restauracji: nie będziesz miał wrażenia, że ​​jesteś we wszystkich instytucjach. Londyńscy restauratorzy mogą zaskoczyć wykwintnym menu i niezwykłym wnętrzem.

42. Niezbadane ulice

Czerwony autobus na ulicy

Koniecznie jest ulica, na której jeszcze nie jesteśposzło, ale możesz być pewien, że jest nie mniej piękny niż cała reszta w Anglii. Tak więc, nie zapomnij rzucić okiem na Great Scotland Yard, który znajduje się w Londynie.

43. Ulubione miejsce

56 powodów, dla których warto mieszkać w Anglii

Wśród wszystkich powyższych, każdy londyńczykpowiedzą, że nie wymieniali swojego ulubionego miejsca. Oznacza to, że miasto jest tak bogate w ciekawe miejsca i atrakcje, że nie da się dopasować wszystkiego do jednego artykułu.

44. Ściany domów

Fasada domu

Nie musisz wydawać pieniędzy, aby zobaczyć piękno. Wystarczy spojrzeć na fasady wielu budynków ozdobionych naturalnymi girlandami, na przykład jeden taki dom znajduje się na Niles 'Yard, który znajduje się w Covent Garden.

45. Brytyjski akcent

Brodaty facet

"Ze względu na twój brytyjski akcent, dzwonię w moich uszach."

Czas po intonowaniu piękna architektury przenieść się do lokalnego akcentu. Nie sądzisz, że dzięki niemu każde słowo brzmi bardziej słodko?

46. ​​2 litry piwa

Butelka piwa

Bądźmy szczerzy: w żadnym innym kraju nie znajdziesz 2 litrowej butelki piwa Strongbow.

47. Podziękowania

DiCaprio ze szkłem

Tylko w Wielkiej Brytanii zamiast nudnego "dziękuję" usłyszysz "swoje zdrowie!" ("Wiwaty!").

48. Zamki, zamki, zamki

Lokalizacje zamków

W Anglii jest wiele zamków. Jest mało prawdopodobne, że nawet rodowity Brytyjczyk zobaczy ich żywych w całym swoim życiu.

49. Yorkshire pudding

Pudding

Jest uważany za główny składnik niedzielnego obiadu Brytyjczyków. Gdy spróbujesz tego smacznego, zawsze będziesz go gotował na lunch. Przy okazji, ta partia powinna być powyżej 4 cali (10,16 cm).

50. Deszczowa pogoda

Deszczowy Londyn

Ktoś ciągle narzeka na tę pogodę, a Brytyjczycy uważają ją za romantyczną. Ponadto zawsze nosisz parasolkę. Nawet wtedy nie jest to absolutnie konieczne.

51. Monarchowie

Książę i Księżna

Mieszkać w Anglii, z radością uświadomić sobie, że tylko kilka godzin jazdy od domu należą do rodziny królewskiej.

52. Widok z okna

Widok z okna

Jak możesz nie kochać tego kraju tylko dlatego, że otwiera on tak oszałamiający widok z okna twojego mieszkania?

53. Brytyjska wioska

Brytyjska wioska

W żadnym innym kraju nie zobaczysz takich malowniczych wiosek.

54. Lepsze niż w Starbucks (Starbucks)

kawa

Chcesz skosztować pysznej gorącej czekolady i kawy? Następnie zapraszamy do kawiarni Costa.

55. Wyjątkowość Wielkiej Brytanii

London Riding

Ci, którzy o niej szaleją, odpowiedzą ci krótko,dlaczego nie wymienić go na inny: "Anglii nie można porównać z żadnym innym państwem. Jest wyjątkowy w każdym znaczeniu tego słowa i nie ma sobie równych ".