Jak często trzeba mieć seks

Płeć ma korzystny wpływ na mężczyzn i kobiety. To wzmacnia ich zdrowie, poprawia nastrój i ogólną witalność. Dlatego, niezależnie od płci i wieku, płci muszą być zaangażowane tak często, jak to możliwe.

Niewystarczająco aktywne życie seksualnewpływ na samopoczucie, co powoduje podrażnienie lub apatia, bezsenność i zmniejszenie odporności i nasilenie choroby spowodowane zastój krwi w organach wewnętrznych.

Ale nadmiar seksu nie jest również dobre. Dążenie do jak największej liczby aktów płciowych na spotkanie, człowiek naraża swoje ciało do nadmiernego stresu, pozbawia go. Tak, że zarówno mężczyźni jak i kobiety potrzebują tyle seksu, ile chcą i tak długo, jak jest to przyjemność i nie zużywają się ich ciała.

Jak często uprawiasz seks?

Seksuologów zalecane 2-3 do 5 aktów seksualnychtygodni. Są przekonani, że dwa razy wystarczy. Jednak może mieć inne zdanie. Jeśli potrzebujesz więcej - uprawiać seks tak jak chcesz. Zaspokojenia potrzeb zdrowotnych własnych i ich partnera, też! Nie trzeba przestrzegać żadnego harmonogramu, a jeszcze bardziej - do doświadczenia, że ​​kochać mniej często 3-4 razy w tygodniu. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że wskaźnik ten - raczej wyjątkiem niż regułą. Nie trzeba się liczyć, ile razy w tygodniu okazuje się mieć seks. Co ważniejsze, ile to daje przyjemność.

Każda para - jego norma

Zdrowe życie seksualne zależy odPartnerzy temperament ich wieku, przyzwyczajeń, stylu życia. Na przykład, istnieją osoby o niskiej aktywności seksualnej. I nie powinny one dążyć do rejestrów, o wiele bardziej poprawne - znaleźć bratnią duszę i kocham jej nie trzy razy w ciągu jednej nocy, a tylko raz, ale jak!

Ale ludy Południa chcą uprawiać seksczęsto są potrzebne, ponieważ poziom testosteronu we krwi powyżej. Jest wysoki i młodzi mężczyźni, więc można je łatwo wytrzymać prawdziwy seks maraton. Ale z wiekiem, testosteron produkowany jest coraz mniej, a tym samym zmniejsza się również atrakcją. Najważniejsze to nie panikować i nie dążyć lekarstwo na impotencję. Zazwyczaj aktywność seksualna zmniejsza się dość powoli, a człowiek na starość pozostanie w szeregach, przynosząc przyjemność siebie i swoich bliskich.

Seks po ślubie

Często zdarza się, że w życiu seksualnym młodychdzieli się na okres „przed” i „po” małżeństwa. Po pierwsze, chcą mieć seks częściej i długie uściski, pocałunki i pieszczoty są niezbędne jak powietrze. A następnie utworzenie wspólnego życia pozbawia ich czasu i wysiłku, romans zastępuje wieczorami przy komputerze lub telewizorze, związek dostaje rutynowe. Żona irytowało na siebie, starając się wyszaleć na boku, a to jest szkodliwe dla ich związku.

I byłoby lepiej zorganizować razy czasami jakowcześniej - tylko dla dwóch osób, a nie koncentrować się na sprawach krajowych, zwracając większą uwagę na siebie. I nawet po dziesięciu czy piętnastu lat, ich uczucia mogą pozostać namiętny, a seks może być tak wiele razy, ile potrzeba i temperamentu młodej pary. Być może nie każda noc jest burzliwy i namiętny, ale po każdej romantycznej czułości i miłości będzie z nową siłą na pokrycie małżonków.

A jeśli seks nie zdarza się tak często, jak chcesz, a następnie:

Ile razy trzeba mieć seks

</ P>
  • robisz dużo kłótni i dowiedzieć się związek;
  • kompleksuete ze względu na ich wygląd;
  • komputer, laptop, telefon komórkowy lub telewizor w sypialni odciągnąć cię od romansach;
  • Twój partner lub partnerka jest mniej zainteresowany w was;
  • napęd jest ograniczona z powodu antykoncepcyjnych.

Każdy z tych powodów można rozwiązać - a to zależy tylko od Ciebie. Dołożyć starań, ponieważ jest to konieczne, i seks, jak chcesz - często i ze smakiem, delikatnie i powoli, albo żarliwie i namiętnie.