Najczęstsze obrażenia seksualne

Czasem w trakcie pasji seksualnej poza skalątak bardzo, że partnerzy zapominają o bezpieczeństwie i wywołują wzajemne traumy. Wszystko zaczyna się od kilku siniaków i zadrapań na plecach, a skończy się poważnymi problemami, z którymi poradzi sobie tylko lekarz. Według statystyk w dużych miastach, kilka kobiet miesięcznie zwraca się do lekarza z obrażeniami, które otrzymali podczas seksu.

Nieprzyjemne maleństwo

Najczęstsze obrażenia seksualnesą uważane za różne śmieci. Pojawiają się z powodu dość długich i częstych aktów seksualnych, a także braku smarowania. Z tego powodu kobieta ma małe łzy tkankowe i pęknięcia w małych wargach sromowych i przy wejściu do pochwy. Aby tego uniknąć, należy użyć dodatkowych smarów, które można kupić w aptece lub sex shopie. Przez kilka dni kobieta odczuwa dyskomfort, więc lepiej zrezygnować z seksu na ten czas. Zaleca się smarowanie tych miejsc środkami antyseptycznymi. Jeśli po tygodniu ból nie ustąpi, warto udać się do ginekologa, czasami może to być objaw ciężkiej infekcji przenoszonej drogą płciową.

Drobne obrażenia

  1. Czasami w pasji pasji partner może ugryźćsutki, łechtaczka, wargi sromowe. Czasami ugryzienie jest tak silne, że może powstać krwiak. Takie rany dość często krwawią i mogą ulec zakażeniu. Dlatego jeśli po kilku dniach nadal odczuwasz silny ból, skonsultuj się z lekarzem.
  2. Bardzo często podczas seksu na podłodze, orazkonkretnie na dywanie, kobieta może dostać poparzenia na plecach lub w talii. Powodem ich pojawienia się jest intensywne tarcie o skórę stosu. Na ciele powstają pęcherze, jak w prawdziwym paleniu.
  3. Uzyskanie płynu nasiennego w oku może wywołać stan zapalny i zaczerwienienie, które muszą minąć po pewnym czasie.
  4. Ponadto partnerzy mogą mieć następujące problemy: rozstępy, siniaki, siniaki, skręcenia, skręcenia i tym podobne.

Poważne obrażenia

Podczas trudnego seksu ból może wystąpić wpachwina, problemy z oddawaniem moczu. Jeśli penis partnera jest imponujący, kobieta może doznać wewnętrznego uszkodzenia pochwy. Z ostrym wprowadzeniem penisa kobieta może zacząć krwawić i ostry ból.

Urazy występujące w przypadku nietradycyjnego seksu

Najwięcej obrażeń można uzyskać za pomocą odbytuseks, uszkodzenie błony śluzowej odbytnicy, różnej wielkości pęknięć, jak również bardziej poważnych problemów, które mogą prowadzić do krwawień i hemoroidy. Do takiej płci należy stosować różne smary.

Niezwykłe obrażenia

Czasami kobieta może mieć skurczpochwy, co powoduje ucisk prącia. Czasami człowiek nie będzie w stanie uwolnić się z takiej niewoli, więc będzie musiał wezwać pogotowie. Niektórzy partnerzy lubią eksperymentować, więc podczas seksu używają różnych obcych obiektów. Najczęściej obiekty są wpychane do odbytu i nie można ich usunąć samodzielnie. Dlatego nie można uniknąć pójścia do lekarza.

Najczęstsze obrażenia seksu1

Niebezpieczne miejsca do uprawiania seksu

Wielu seksualnie znudzonych w łóżku, i zaczynają szukać innych miejsc do realizacji planu.

  1. Prysznic lub wanna. Partnerzy bardzo często poślizgują się i otrzymują różnego rodzaju obrażenia.
  2. Stół kuchenny. Podczas takich partnerów seksualnych pojawiają się siniaki, skaleczenia i otarcia.

Aby wykluczyć pojawienie się jakiegokolwiek urazu, nigdy nie wahaj się powiedzieć swojemu partnerowi o swoim bólu. Być może musisz zrezygnować z pewnych pozycji i trochę zmienić proces.