dlaczego chcesz uprawiać seks przed mężczyznami?

Na kilka dni przed miesiącem, prawie wszystkie kobietyczują zmiany w ciele, jednakże, w zależności od właściwości ciała, zmiany te są różne dla wszystkich. Niektórzy naprawdę lubią słodki, ktoś ma apetyt, ktoś zaczyna boli w dolnej części pleców lub niższego brzucha, a niektóre dziewczyny przed miesiącami bardzo chcą seksu.

Dlaczego przed miesiączką ma ochotę na seks?

Organizm kobiety jest bardzo interesujący izupełnie inaczej niż samiec. Tutaj natura odgrywa swoją rolę, seksualna przyciąganie przed menstruacją jest "pracą" hormonów, a konkretnie organizmem przysadki, które "uwalnia" hormony wielokrotnie więcej niż w innych momentach około dwóch tygodni przed dniem krytycznym. Dlatego tydzień przed wystąpieniem miesiączki może być nieodpartym pragnieniem miłowania.

Na atrakcyjność seksualną wpływa również na owulację. Oczywiście, to zjawisko występuje w każdym z nas inaczej, ktoś pośrodku cyklu, ktoś na początku, a ktoś na końcu, dlatego możesz bardzo chcieć seksu przed miesiącem i po menstruacji. Więc kobieta zorganizowała naturę, podczas owulacji zaczęły działać instynkty prokreacji.

Jednak zdarza się, że wręcz przeciwnie, jest przez tydzieńaż do comiesięcznego seksu w ogóle nie byłoby to pożądane, to zjawisko też można wytłumaczyć. Bardzo często na tydzień przed miesiączką rozpoczyna się kobieta, tzw. PMS. Być może zna ją prawie każdy przedstawiciel słabszej płci. Ból w dolnej części brzucha iw dolnej części pleców, łzawienie, drażliwość, drażliwość, senność, apatia, oczywiście, kiedy kobieta w tym stanie, seks, jest ostatnią rzeczą, o której pomyśli. W takich chwilach nie chcesz nikogo widzieć, nie chcesz nic robić, ale pragnienie to jedno, wspinaj się pod kocem, aby nikt nie przeszkadzał ani nie przeszkadzał.