jak przynęcić szczęście

W tak trudnym czasie wszyscy chcemy nasbyło szczęście. Ale jak zachęcić szczęście do domu? Co należy zrobić, aby odnieść większy sukces w biznesie i pracy? Praktyczne porady na ten temat można znaleźć w naszym artykule.

Jak przyciągać szczęście i pieniądze?

Zalecono jedną z podstawowych zasadstosować się do ekspertów - w biznesie otaczają się tylko ludzie sukcesu i silni. Jak wiesz, lubisz przyciągać, a więc, jeśli mają szczęście, to też będziesz miał szczęście. Ponadto osoby, które mają już określony status, będą dla ciebie dodatkową motywacją. Jeśli mówimy o pieniądzach, istnieje wiele zasad:

  1. Zawsze zostawiaj przynajmniej niewielką kwotę w swoim portfelu. Nigdy nie powinno być puste.
  2. Nie dawajcie długów, a jeśli sami wzięli pewną kwotę, zwróćcie je tylko za dnia.
  3. Nie pozwól, aby pieniądze znajdowały się w brudnych kopertach, dziurawych kieszeniach lub starych torebkach. Jeśli cenisz rachunki - będą cię mieć.
  4. Nie przekazuj pieniędzy przez drzwi. Jeśli znajdziesz rachunek na wyciągnięcie ręki, daj trochę pieniędzy na cele charytatywne, więc będziesz kusić szczęściem.
Powodzenia w domu

Aby przyciągnąć szczęście do domu, radzą psycholodzyzrobić jakąś kartę życzeń. Aby to zrobić, weź dużą liczbę różnych jasnych czasopism ze zdjęciami, szkicuj na poszczególnych arkuszach papieru podstawowe pragnienia, których wykonania chcesz w nadchodzącym roku. Następnie wybierz zdjęcia z czasopism, które są jak najbardziej zbliżone do twoich pragnień. Umieść i wklej wszystko na papierze, zawieś w najbardziej widocznym miejscu. Będziesz na poziomie podświadomości czekając na szczęście w spełnianiu swoich marzeń. Sukces koniecznie przychodzi tam, gdzie jest oczekiwany.

Jak wabić szczęście w loterii?

Jeśli mówimy o losowych wygranych, to wartopamiętajcie o jednej złotej zasadzie - każda z naszych myśli materializuje się, jeśli naprawdę w nią wierzymy. Wyobraź sobie, w jaki sposób wygrywasz nagrodę lub szczegół w swoim umyśle, i podaruj prezent, który możesz wygrać na loterii i kupić bilet z tymi myślami. I niech szczęście wam się uśmiechnie!