Co każda kobieta powinna wiedzieć o partnerze

Relacje seksualne są ważnym aspektem relacji między mężczyzną a kobietą. Każdy z partnerów ma swoje sekrety, z których część spróbujemy rozwiązać.

Dla niektórych mężczyzn seks jest relaksacją emocjonalną

Są chwile, kiedy człowiek jest bardzo zaciśnięty inapięty, aby dzielić się informacjami, które go tak niepokoją, nie chce i w tej chwili potrzebuje tylko seksu. Bardzo rzadko zdarzają się przedstawiciele silniejszego seksu, którzy potrafią wyrazić swoje emocje, ból, strach lub dezorientację. Tak więc przez pewien czas mężczyzna zapisuje wszystkie te emocje w sobie, a następnie rozpryskuje je jednym i normalnym, w jego mniemaniu, sposobem - seksem. Kobiety są na odwrót, jeśli coś się nimi martwi, bardzo trudno jest dostroić się do seksu. A dla mężczyzn stosunki seksualne są czasem jedynym sposobem na pokazanie swoich uczuć. Wiele kobiet odczuwa takie emocjonalne odprężenie i czuje się wykorzystywane.

Jak rozwiązać ten problem?

Spróbuj porozmawiać z partnerem, ale niepodczas seksu. Najlepszy ze wszystkich, nie dając wygląd, aby zaspokoić jego potrzeby, a następnie doprowadzić do poważnej rozmowy. Daj partnerowi do zrozumienia, że ​​go rozumiesz i nie obwiniaj za takie zachowanie. Jeśli zaprzeczysz człowiekowi w pobliżu bez szczególnie ważnego powodu, poczujesz się niepotrzebny i odrzucony.

Jeśli człowiek zaczyna molestować, jawnie dajezrozum, że chcę uprawiać seks, a ty odrzucasz go słowami - "Nie daj mi tego", uwierz mi, następnym razem, gdy może cię nie chcieć. Każdy człowiek uprawia seks ze swoimi ukrytymi emocjami, a ty je odrzucasz. W takich chwilach ukochany uważa się za upokorzonego i bardzo zdenerwowanego. Twoje zdanie - "Jestem zmęczony", rozumie dla siebie - "Nie jesteś mile widziany, nie lubię cię". Dlatego udowodniono, że mężczyźni kochają kobiety, które nie ukrywają swojego pożądania i są zawsze gotowe do seksu, w takiej sytuacji czują się pewniej, a odmowa w żaden sposób ich nie dotyczy.

Jeśli jesteś naprawdę zmęczony i masz siłę do seksu całkowicienie, wyjaśnij mu wszystko spokojnie iz argumentami. Po tym nie powinien czuć się upokorzony i odrzucony. Powiedzmy, że go kochasz, a seks jest bardzo ważny, ale teraz nie jest to odpowiedni czas, ponieważ ma też takie sytuacje.

Erekcja nie oznacza chęci uprawiania seksu

Wiele kobiet będzie zaskoczonych, ale erekcjamężczyźni nie mogą oznaczać, że jest podniecony seksualnie i chce uprawiać z tobą seks. Aby być jaśniejszym, rozważmy przyczyny erekcji, które nie są związane z podnieceniem seksualnym:

  1. Rano montaż jest najczęściej związane z faktem, że człowiek ma pełny pęcherz, a co za tym idzie, zwiększenie ciśnienia w dolnej części miednicy.
  2. Tarcie ciasnej odzieży może promować erekcję i wszystko, ponieważ na penisie jest umiejscowiona

    Co każda kobieta powinna wiedzieć o partnerze1

    ogromna liczba zakończeń nerwowych, tarcie o które zwiększa przepływ krwi.
  3. Erekcji zależy od stresu, ponieważ w tym czasie naczynia krwionośne zwężają się, a w konsekwencji ciśnienie wzrasta.

Uprawiać seks czy miłość?

Mężczyźni znacznie różnią się od kobiet i jeślikochasz romantyzm, wolą spontaniczność i zdrowy namiętny seks, zwłaszcza gdy musisz stracić napięcie i zmęczenie, które nie są najlepszymi przyjaciółmi gry wstępnej, tak ukochaną przez większość kobiet.