jak uprawiać seks analny

Tradycyjnie seks analny to senprawie wszyscy dojrzałe płciowo kobiety silniejszego seksu, ale wiele kobiet przyznaje się "chcę mieć seks analny", ale prawda jest taka, że ​​są one uniemożliwiane przez różne rodzaje obaw. I wiodącą pozycję wśród nich jest obawa, że ​​będzie bolesne, aby mieć seks analny, i oczywiście kwestia bezpieczeństwa dla zdrowia przyjemności tego rodzaju przyjemności jest również ważna. Nie możemy powiedzieć, że wszystkie te lęki były absolutnie nierozsądne, ale z właściwym podejściem ryzyko można zminimalizować. Jak to zrobić, teraz rozumiemy.

Zaangażowanie w seks analny jest szkodliwe?

Istnieje wiele ostrzeżeń przed komfortemTen typ niektórzy badacze nawet twierdzą, że seks analny zwiększa ryzyko raka odbytnicy. Oczywiście, jeśli angażujesz się w taki nienaturalny rodzaj seksu, istnieje pewne ryzyko, ale można uniknąć najbardziej nieprzyjemnych konsekwencji, jeśli przestrzegasz zasad bezpieczeństwa.

Jak często można angażować się w seks analny?

Wierzymy, że uprawianie seksu analnegomożesz, jak chcesz, źle. Przy częstej stymulacji tego obszaru zwieracz stopniowo się rozluźnia, tracąc zdolność do wykonywania swoich funkcji, czyli zatrzymywania kału i gazów. Dlatego każdego dnia, aby zadowolić siebie i partnera z tego rodzaju seksem nie warto tego. Ale przyznanie jednego dnia w miesiącu za "wejście z tyłu" będzie nadmiernym środkiem ostrożności.

W ciąży możesz uprawiać seks analny?

W większości przypadków seks analny podczas ciąży jest zabroniony i dlatego:

 • ryzyko wprowadzenia mikroflory do patogennej mikroflory do pochwy jest bardzo wysokie, co jest szczególnie niebezpieczne w ciąży, można zmniejszyć ryzyko prezerwatywy;
 • skóra wokół odbytu w tym okresie staje się bardzo cienka, co zwiększa ryzyko wystąpienia krwawienia odbytu;
 • w czasie ciąży, mogą występować hemoroidy, a seks analny doprowadzi do ich stanu zapalnego, w celu zmniejszenia tego prawdopodobieństwa używania środków smarujących.

Jedynym powodem seksu analnego podczas ciąży jest zmniejszenie prawdopodobieństwa odczuwania bólu z powodu lepszej elastyczności tkanek.

Jak dziewczyna uprawia seks analny?

Często kobiety zgadzają się na seks analnyulegając perswazji partnera, a oni sami nie oczekują niczego dobrego od tego procesu. Przy takiej postawie "samopoświęcenia" naturalne jest mówienie o braku przyjemności i bez pytania. Dlatego, jeśli z jakiegoś powodu ten rodzaj seksu jest dla ciebie nie do przyjęcia, nie powinieneś się na to zgodzić. Warto również pamiętać, że pierwsze doświadczenie jest bardzo ważne, jeśli zawiedzie, to bardzo trudno (a nawet niemożliwe) dla kobiety cieszyć się procesem. Aby temu zapobiec, człowiek przy pierwszym kontakcie powinien być bardzo uważny i ostrożny, cóż, nie należy zapominać o poniższych punktach.

 1. Na pierwszy rzut oka pytanie, jak to zrobić w pierwszej kolejnościseks analny, wygląda trochę niedorzecznie, jaka to może być mądrość? Ale wszystko nie jest takie proste, otwarcie analne dla przyjemności miłosnych nie jest zamierzone, a zatem bez odpowiedniego przygotowania można uzyskać wiele nieprzyjemnych konsekwencji. Jest to kwestia wstępnych pieszczot, w tym przypadku ich znaczenie nie może być przeszacowane. Bez wstępu nie będzie relaksu, bez niego nie będzie seksu.
 2. W przypadku niedostatecznego wzbudzenia pomocne może być głaskanie łechtaczki lub niewielka dawka alkoholu.
 3. Jeśli obawiasz się, że seks analny będzie bolał, nie puszczaj, wtedy możesz spróbować zrobić dziurę z góry. W tym celu są specjalne korki analne.
 4. Podczas korzystania z seksu analnego, stosowanie smarua prezerwatywa jest obowiązkowa. Nie zmieniajcie też seksu analnego i seksu pochwowego bez zmiany prezerwatywy lub wchodzenia pod prysznic - mikroflory tych dwóch stref nie mogą być mieszane.
 5. Zanim przejdziesz do rzeczy, umów się z partnerem, który w przypadku bólu zatrzyma się.
 6. Bolesne odczucia mogą być związane z nadchodzącą miesiączką, a zatem w tym okresie

  możesz uprawiać seks analny

  lepiej nie planować eksperymentu.
 7. Przed seksem analnym powinieneś odwiedzić toaletę, oczywiście, możesz też zrobić lewatywę, ale to tylko po raz pierwszy. Fascynacja procedurami czyszczenia ciała wcale nie jest użyteczna.
 8. Nie możesz spróbować seksu analnego, jeśli w tym obszarze występują pęknięcia lub obrzęki.

Seks analny może być potwierdzeniem czułościi zaufanie partnerów, przynoszące różnorodność i przyjemne doznania w życiu intymnym. Ale w każdym razie, ćwicz, czy nie, ty decydujesz tylko i każda twoja decyzja będzie poprawna.