najbardziej stylowych kobiet świata 2013

Różne publikacje lubią robić wszelkiego rodzajuOceny. Istnieje wiele czasopism, gusta opinii publicznej są różne, dlatego bardzo trudno jest dać przywódcom kategorię "najbardziej stylowych kobiet świata".

Modna narodowa skala

Jedna z publikacji uznała Michaela Obamy za ikonęStyl. Jest to naprawdę słynne z doskonałego smaku, jeśli chodzi o modę. Jest powierzona bardzo ważnej misji - nie tylko by wyglądać godnie, jak ma pierwsza dama w kraju, ale trzeba "spojrzeć" na to, co jej mąż nosi. Można bez wątpienia stwierdzić, że doskonale radzi sobie z zadaniami, które została ustalona.

Jeśli chodzi o inny "ptak o dużym locie", iJest to panie poziomie kraju, następnie Keyt Midlton też nie wchodzi twarz w błocie. Młody, energiczny, elegancki - wszystko to jest o niej. Ona jest słusznie uważana za jedną z najbardziej stylowych kobiet na świecie w 2013 roku. Księżna Szwecji Madeleine również ujrzała sukienkę główną. Żona szefa Komunistycznej Partii Chin w imieniu Peng Lujanen oczywiście podoba krytyków mody. Na szczęście lub niestety, ale nie wszyscy mężowie stanu mogą się pochwalić tym.

Która kobieta jest najbardziej stylowa w 2013 roku?

W rzeczywistości jest bardzo trudno "rozdzielić" miejsca wNajbardziej modne i stylowe kobiety. Jednak lista ta nie może jednak dokonać Trendsetter Phoebe Philo (Celine kreativschitsa House) niezrównany Miuccia Prada (Prada szef domu). Oni od dawna pracuje w branży mody, więc nie wiem z pierwszej ręki, powinna ona wyglądać jak prawdziwy stylowej kobiety.

Jego umiejętności projektowe wielokrotnie wykazałyVictoria Beckham. Jej bycie na szczycie jest bardzo ważne, co nie jest dziwne. Poczuje poczucie stylu zarówno dla męża, jak i dla dzieci od najmłodszych lat. Ta kobieta naprawdę zasługuje na pochwałę.

Kerry Washington, Keith Bosworth, Jennifer Lawrence,Nicole Richie, Emma Stone, Charlize Theron, Dita Von Teese i wiele innych - wszystkie te kobiety "odznaczały się" zdolnością do ubierania. Każdy z nich ma własne poglądy na temat tego, jak powinna wyglądać dziewczyna. Niektórzy - zwolennicy klasyków, inni - miłośnicy stylu retro lub ulicy. Ale są zjednoczeni przez zdolność do odczuwania mody.

najbardziej stylowe kobiety świata 2013 1

najbardziej stylowe kobiety świata 2013 2

najbardziej stylowe kobiety świata 2013 3

najbardziej stylowe kobiety świata 2013 4

najbardziej stylowe kobiety świata 2013 5

najbardziej stylowe kobiety na świecie 2013 6

najbardziej stylowe kobiety świata 2013 7

najbardziej stylowe kobiety na świecie 2013 8

najbardziej stylowe kobiety świata 2013 9