Najbardziej stylowych gwiazd 2013

Co roku gwiazdy nie przestają zadziwiaćPublicznie. Stroje są coraz odważniejsze, bardziej interesujący, czasami nawet absurdalne. Niektóre gwiazdki nie mogą pochwalić się smakiem. Krytycy są bezlitosni wobec takich osób. Ale są tacy, którzy zasługują na uznanie za najbardziej stylowych gwiazd. Starannie przemyślają swoją szafę i zasługują na taką sławę.

Absolutni liderzy wśród najbardziej stylowych gwiazd

Wiele czasopism publikuje opinie najbardziejstylowe gwiazdy Hollywood i nie tylko. Laureci zwycięzcy wyścigu mody trafili do Kate Middleton. Jest znany z nienagannego smaku, nawet krytycy nie mogą się z tym sprzeciwić. Jej stroje są eleganckie, zwykle cięte na biznes, a co najważniejsze zawsze połączone z tym lub tym wydarzeniem. Szczególną uwagę zasługuje aktorka Carrie Washington. Jedynie pochlebne wypowiedzi brzmią w jej kierunku. Publiczność, zwłaszcza krytycy mody, zachwyca faktem, że ta dziewczyna nosi czerwony dywan. Jak pokazuje praktyka, gwiazdy gwiazdy to nie tylko kobiety, ale i mężczyźni. Niekwestionowanym liderem wśród męskiej połowy populacji w umiejętności ubierania jest Justin Timberlake.

Staraj się nie pozostawać w tyle

Powyższe nazwiska prawie nikogoKu zaskoczeniu. Doskonała gwiazda w wyborze najbardziej stylowych strojów może pochwalić się gwiazdą Carmen Del Orefais. Ten 82-letni model zadziwia wszystkich z odwagą w wyborze strojów. Jest elegancka i elegancka. Jeszcze raz udowodniła, że ​​zagrała dla Vogue'a.

Uznanie od innych możePochwała Jessica Chestane. Zoya Saldana, gwiazda Avatar, najlepiej nosi dżinsy. Z myślą o noszeniu klasycznych strojów, Emma Stone robi świetną robotę. Jego kompletnym przeciwieństwem jest Solange Knowles, utalentowana aktorka, siostra Beyoncé. Ta fashionistka jest znana jako kobieta ryzykowna, jeśli chodzi o wybór strojów.

Wśród najbardziej stylowych gwiazd są zapisane i KateBosworth, Lily Collins, Nicole Richie i Gwyneth Paltrow, którzy szczególnie się wyróżniała - magazyn "People" uznał ją za najpiękniejszą kobietę w 2013 roku. Ponadto, jest jedną z tych, którzy są znani z ich zdolności do ubierania. Sarah Jessica Parker może pochwalić się eleganckimi wieczorami i nie tylko. Ale w zwyczajnym życiu codziennym woli ubierać się po prostu i wygodnie. Wiele innych gwiazd przylega do tej samej zasady. Kluczem do udanego wyboru jest umiejętność zrozumienia, co i gdzie można i powinna być ubrana.

Najbardziej stylowe celebryci 2013 1

najbardziej stylowe celebryci 2013 2

Najbardziej stylowe celebryci 2013 3

Najbardziej stylowe celebryci 2013 4

Najbardziej stylowe celebryci 2013 5

Najbardziej stylowe celebryci 2013 6

Najbardziej stylowe celebryci 2013 7

Najbardziej stylowe celebryci 2013 8

Najbardziej stylowe celebryci 2013 9