Pięta lub klin - jak dokonać właściwego wyboru

Ostatnio wiele kobiet mody woląnosić buty na wysokim wzroście. Co więcej, dzisiaj niełatwo jest dokonać dobrego wyboru, ponieważ różnorodność modeli, kolorów i dodatków jest bardzo szeroka. Dla wielu kobiet mody, wzrastać w dosłownym znaczeniu słowa - okazję do pokazania pięknej postaci, należącej do mody i poczucia stylu. Jednak wiele osób ma trudności w tej kwestii. Wszakże można osiągnąć wyższy poziom niż klin, a buty obcasy noszą. Ale oto jaki wybór będzie prawidłowy we wszystkich aspektach, jest to jednoznacznie trudne do powiedzenia. W tym przypadku stylizator zaleca ustawienie priorytetów zgodnie z ich preferencjami.

Heel - plusy i minusy

Jak wiesz, buty z obcasami tworzą własnewłaściciel eleganckiej, wyrafinowanej i eleganckiej. Innym przywilejem pięty jest to, że jest to świetny sposób, aby wykazać szczupłe nogi, oczywiście, w połączeniu z odpowiednią garderobą. Jednakże wysoka pięta nie zawsze jest praktyczna i wygodna. Im cieńsze obcasy, tym mniej stabilne, co może prowadzić do niewielkich lub większych problemów i nie jest wygodne podczas chodzenia. Ponadto, w butach na szpilkach do włosów, często występują problemy z podbiciem, który rozkłada się lub pęka w wyniku obecności przestrzeni między przednią i tylną częścią buta. A jeśli problem z niestabilnością można rozwiązać za pomocą szerokiego lub niskiego pięta, problem z instepem jest wcześniej czy później manifestowany. Szczególnie, jeśli buty są budżetowe lub niższe od standardu. Niemniej jednak, popularność butów na piętę jest zawsze wysoka. Wszakże pięta sprawia, że ​​jej posiadacz staje się bardziej kobiecy i delikatny, co sprawia, że ​​mężczyzna znowu może zająć się jego towarzyszem.

Co jest dobre na klin?

Alternatywą dla obcasów były zawsze butyKlinować. Jeśli porównać te poduszki, oczywiście, klina ma zalety wygody, stabilności i komfortu. Również buty na klinze są dobrze połączone z klasycznymi i bardziej zrelaksowanymi stylami odzieży. Jednak wraz ze wzrostem klinu są wyższe, buty są mniej atrakcyjne, ogólny wygląd jest bardziej szorstki, co oczywiście nie dodaje kobiecości i seksualności.

Dlatego wybierając pomiędzy butami z obcasami iWedge, należy wziąć pod uwagę nie tylko osobiste preferencje smakowe, ale również celem wydarzenia, do których masz zamiar, jej tematu, ustawienie, a twoja szafa jako całości. Jeśli celem jest stworzenie sexy elegancki obraz, który zostanie zapamiętany i będzie pamiętany przez wszystkich od dłuższego czasu, najlepszym rozwiązaniem byłoby piękne buty z obcasami. A jeśli jesteś najważniejsza kwestia komfortu i praktyczności, to niezastąpione buty kliny. Niemniej jednak, biorąc pod uwagę stylowe buty, w każdym razie będziesz na szczycie.

Pięta lub klina - jak dokonać właściwego wyboru 1

Pięta lub klin - jak dokonać właściwego wyboru 2

Pięta lub klin - jak dokonać właściwego wyboru 3

pięta lub klin - jak dokonać właściwego wyboru 4

pięta lub klin - jak dokonać właściwego wyboru 5

Obcas lub klin - jak dokonać właściwego wyboru 6

pięta lub klin - jak dokonać właściwego wyboru 7

Obcas lub klin - jak dokonać właściwego wyboru 8

Obcięcie lub klin - jak dokonać właściwego wyboru 9