Jak stworzyć własny styl

Od dawna już posiadanie jasnego i ciekawskiego stylubył przepustką do świetlanej przyszłości, nie tylko dla ludzi, ale także dla kobiet. Ludzie zawsze ciekawe do rozmowy i pomóc tym, kto jest sympatyczny, poza tym, że pomaga rozwiązać wiele podstawowych pytań życia. - Aby utworzyć rodzinę z ukochaną osobą, udanej kariery, itd. W związku z tym, że nie będziemy mieszkają na wyjaśnienie wszystkich zrozumiałych prawd i rozpocząć pracę Plan - jak tworzyć własny styl.

Literatura edukacyjna

Dobre dane zewnętrzne - piękne oblicze i figurkiNadal nie wystarczy, aby rozwijać swój styl. Musi być wykonane w sposób przemyślany i profesjonalny. Jednak nie każdy może sobie pozwolić na zatrudnienie twórcy obrazu, stylisty i makijażu, jak gwiazdy. Dlatego zwykli ludzie muszą nauczyć się kilku lekcji sam.

W tym celu specjalne nauczanieLiteratura. Kiedy mówimy o stylu kobiecego, nie możemy sobie wyobrazić, że bez kobiety, a zatem ograniczyć się do zewnętrznej strony problemu jest niemożliwe.

Książki, które zawierają porady dotyczące zachowania, samopomocowania, doboru ubrań i ogólnego zakresu najważniejszych zagadnień w celu stworzenia ich wizerunku i stylu można znaleźć w co najmniej dwóch autorów:

  • Shepel V. M .;
  • Eugenia Szatskaja.

W książkach Shepela można znaleźć wiele informacji na ten tematwizerunku i charyzmy. Mogą wyjaśnić, jak stać się atrakcyjnymi dla innych i jak ważne jest nie tylko styl, ale także wewnętrzna świadomość.

Książki Szatskej dają więcej informacji na temat zachowań kobiety i sposobu ubierania się, aby wyglądać stylowo.

Jeśli poważnie podejmiecie Państwo swój styl, te książki pomogą w początkowych etapach.

Wymyślenie obrazu

Po pojęciem „styl”, „obraz” i „charyzma”, stało się jasne, że nadszedł czas, aby zacząć tworzyć spersonalizowany obraz.

W życiu prawie każda kobieta ma trzy obrazy, które próbuje każdego dnia.

Pracownik

Biznesowa dama może być szefem firmy, izwykła kasjerka, w zależności od pozycji i specyfiki pracy, jakie elementy odzieży będą dla niej odpowiednie, będzie w harmonii z miejscem pracy i statusem, a także tymi, które przyniosą radość temu obrazowi.

Jeśli weźmiesz przykład kasjera, powstaje pytanie -jak wprowadzić zapał do obrazu, jeśli istnieje specjalna forma? I tutaj trzeba zwrócić uwagę na przedstawicieli zawodu - na pewno wielu zauważyło, że czasami dziewczyny udaje się wyglądać bardziej atrakcyjnie w porównaniu do swoich kolegów za pomocą włosów, spinki do włosów, manicure.

Kolejnym zawodem, który wymaga lakonicznego wizerunku, jest farmaceuta. I w tym przypadku konieczne jest urozmaicenie obrazu nie przy pomocy ubrań, ale przy pomocy biżuterii - pierścionków, bransoletek i fryzur.

Dyrektorowi firmy również trudno jest stworzyć obrazinteresujące, ponieważ ścisłe styl biurowy jest bardzo ograniczona i wymagający formy. Podkreślają męski charakter - celowość, wytrwałość, bezstronność, można użyć żeńskiego krawat. Tie - kropla w morzu wśród możliwości, aby Twój styl interesujący, więc każda kobieta powinna pomyśleć o sobie, w zależności od jego charakteru i zachowania, czy to jest krawat lub szalik francuski, masywne wysokie buty lub pompy schludny, prosty spódnicę lub yubka- dopasowania ołówek.

Strona główna

Tworzenie własnego stylu powinno być kompletne, iwięc nie wchodź do rzeczy, jeśli masz zamiar patrzeć na pracę w 100%, a w domu chodzić w tłustym szlafroku. Wpływa na samoocenę, dlatego warto prezentować swój styl, jeśli istnieją w nim niedociągnięcia, nie zadziała.

Wybierając styl domowy, warto wybrać to, co sobie wyobrażasz w domu - szefa kuchni z pysznymi daniami, gospodynią, pocierania półek na książki lub po prostu dekorowania domu.

Noś oryginalne fartuszki, śmieszne kapcie zkaganiec lub kobiecy z pomponem futro na pięcie, jedwabne szlafroki lub frotte z kapturem, koronkowe koszule nocne lub bawełnianą piżamę. Wszystkie te elementy ubrań domowych są całkowicie odmienne w swoim stylu i musisz wybrać jeden.

Kobiecy

Każda kobieta przestaje być pracownikiemkażda służba lub gospodyni domowa, gdy jest na spotkaniu z ukochanym mężczyzną. Dlatego obraz, który jest przeznaczony do odwiedzin lub regularnych spotkań z ukochaną osobą, powinien stać się osobną kategorią.

Jak zgłosić się w towarzystwie mężczyzny decyduje każdysama dziewczyna - to zależy od jej osobistych pozycji i od pragnienia mężczyzny - jaką dziewczynę chce widzieć obok niego. Na przykład człowiek, który ciągle nosi garnitury i koszule nie pasuje do dziewczyny, która preferuje trampki, długie szerokie t-shirty i podarte dżinsy. Poza tym byłoby śmiesznie wyglądać jak para, w której mężczyzna nosi trampki z wielokolorowymi sznurowadłami i dżinsami z motywem na kolana, a dziewczyna - eleganckie sukienki z butami na baski i na wysokim obcasie. Stworzenie tego obrazu wymaga również rozważenia sytuacji i osoby, z którą zamierzasz powiązać swoje życie.

Wnosimy do życia

Jeśli nie masz dość wyobraźni, aby wymyślić swój własny styl,można go kopiować z gwiazd filmowych, prezenterów telewizyjnych lub postaci filmowych. Zbieraj filmy, w których grany jest obraz, który chcesz dopasować - fatalne piękno, zimny intelektualista lub kochanie, który żałuje wszystkich i każdemu wybacza. Zwróć uwagę na to, jak wizerunek ten jest prezentowany przez bohaterki, jakie ubrania mają, a co najważniejsze - na działania, ponieważ styl jest tylko zewnętrznym odzwierciedleniem twojej wewnętrznej istoty.

Jak stworzyć własny styl 1

Jak stworzyć własny styl 2

Jak stworzyć własny styl 3

Jak stworzyć własny styl 4

Jak stworzyć własny styl 5

Jak stworzyć własny styl 6

Jak stworzyć własny styl 7

Jak stworzyć własny styl 8

Jak stworzyć własny styl 9