Co zrobić, gdy buty spadają

Nikt nie będzie kłócił się z potrzebąZawsze starannie wybieraj rozmiar butów - ponieważ chodzenie zarówno w małych, jak i dużych butach jest równie niewygodne. Czasami jednak zdarzają się przypadki, gdy niemożliwe jest odmówienie kupowania uprzywilejowanej pary i pozostaje w jednym rozmiarze - tylko o połowę wielkości lub wielkości większej niż zwykle. W tym artykule powiemy, co zrobić, jeśli buty spadną z nóg.

Dlaczego buty spadają z pięty?

Powody, dla których buty spadają z nogi (pięt), możeBądź parę - nieprawidłowo dobrany rozmiar buta, bardzo gładkie (śliskie) rajstopy, nie nadające się do podnoszenia buta. Trudno jest podnieść buty dla dziewczyn z wąskimi stopami - standardowe buty, odpowiednie do długości, są zbyt szerokie i po prostu wiszą na nogach.

Jak się upewnić, że buty nie odpadają?

Aby zwalczać ten problem, kilkaSposoby. Najprostszą i najbardziej niezawodną rzeczą jest przeniesienie do kapitana, aby dostosować się do swojej ulubionej pary do wielkości i objętości nóg. Ale taka procedura może kosztować dużo i nie jest odpowiednia dla tanich butów - nie ma sensu, aby płacić za nadmierne dopasowanie niż buty.

Jeśli buty z zamkniętym paluchem, szczególne problemy zDuży rozmiar nie powinien się pojawić - możesz nosić w nosie watę wełny bawełnianej. I jeszcze lepiej - kupuj specjalne antypoślizgowe wkładki silikonowe w butach.

Zdarza się też, że buty są dla Ciebie całkowicie odpowiednieRozmiar, ale podczas chodzenia noga zsuwa się. W takim przypadku potrzebne są także wkładki silikonowe, wkładki lub specjalne, wąskie paski do klejenia pasków obuwia.

co zrobić, jeśli buty odpadną 1

Jeśli chcesz zmniejszyć rozmiar butów,namoczyć je ciepłą wodą i pozostawić do wyschnięcia w temperaturze pokojowej. To powinno "ściągnąć" materiał i trochę zmniejszyć buty. Ale bądź ostrożny - takie eksperymenty mogą uszkodzić buty. Nie suszyć butów w pobliżu akumulatora lub innych źródeł ciepła.

Ważne dla zmniejszenia poślizguzabawy i wybór rajstop - gładkie pończochy i rajstopy mogą powodować poślizg, ale pończochy w siateczce lub z wzorem objętości, wręcz przeciwnie, utrzymują buty dobrze i mogą pomóc w pozbyciu się problemu spadających butów.