Gwiazdy świata kina i pokazu biznesu są skłonne godnym pozazdroszczeniaRegularnie eksperymentuj ze swoimi fryzurami, aby być bardziej widocznym na spotkaniach towarzyskich. To jednak wiele z nich czasem przekracza wszystkie granice tego, co jest dozwolone, po czym wyglądają bardziej niż nieatrakcyjne. Rozważcie razem z Tobą najstraszniejsze fryzury gwiazd.

Stylizacje Kathy Perry

Singer Cathy Perry od dawna eksperymentujeich wizerunki nie tylko przez jasne kolory włosów, ale także przy pomocy peruk. Katie oczywiście ma blond włosy, jednak dziewczyna zdołała stać się sławna już na obrazie fatalnej brunetki. W rezultacie liczne fryzury dość wieku wokalistę i dał jej obraz pewien niepewność.

5 najpiękniejszych fryzur gwiazd 2

Stylowa fryzura Gwen Stefani

Przez lata kariery zmieniła wiele zdjęćRównież jasny amerykański Gwen Stefani. W starych fotografiach włosy wokalisty są pomalowane na niebiesko i żółte. Przez pewien czas dziewczyna nawet nosiła Afro-pigtaile. I tylko z czasem Gwen Stefani osiedliła się i próbowała wyobrazić sobie luksusową blondynkę.

5 najgorszych fryzur horroru 3

Fryzury Kelly Osbourne

Kelly Osbourne od dawnaprawdziwy zwolennik kultury emo. Dlatego dziewczyna wymalowała włosy w czerni i bieli lub jasnoróżowych odcieniach, zupełnie nie myśląc o tym, jak okropne są połączone z jej okrągły kształt twarzy. Takie fryzury na wiele sposobów starą Kelly, która w prawdzie prawdopodobnie nie będzie jej zbytnio zmartwiona. Dopiero w ciągu ostatnich kilku lat córka Ozzy Osbourne podjął decyzję i przybrała swój wygląd.

5 najgorszych fryzur horroru 7

Fryzura Christina Aguilera

Następna pozycja jednej z najbardziej bez smaku gwiazdHollywood został słusznie zabrany przez Christinę Aguilera. Jaka metamorfoza nie zdarzyła się z jej włosami: warkocze afrykańskie, ścisłe dreadlocks, accretions i wiele więcej. Jest mało prawdopodobne, aby ten obraz zasługiwał na tytuł "piękna w stylu amerykańskim".

Top 5 najgorszych fryzur gwiazd 5

Fryzura Lady Gagi

Zamyka piątkę skandalicznie znanychAmerykańska piosenkarka Lady Gaga, której włosy podczas swojej udanej kariery już wypróbowały wszystkie kolory tęczy. Pojawiając się przed publicznością z dość skromną fryzurą, dziewczyna wyraźnie nie mogła oprzeć się pokusie eksperymentowania z włosami. Potem Lady Gaga pojawiła się na różnych wydarzeniach z szalonymi stylizacjami, czarnymi, niebieskimi i zielonymi perukami. Prawdopodobnie każdy zna zdanie, że piękno to straszna siła. Najprawdopodobniej amerykańska popowa diva rozumiała to zdanie zbyt dosłownie.

Top 5 najgorszych fryzur grozy 8