Dziewczynka w niebieskiej perukce zawsze przyciągauwaga. Ktoś Niebieskowłosy urody spowoduje skojarzenie z Malwina kto będzie pamiętał epickie syreny, ktoś przychodzi mi do głowy bartonovskaya Martwe Bride ... W każdym razie, jest zagwarantowane uwagę innych.

W tym artykule porozmawiamy o niebieskich perukach i obrazach, w których można ich używać.

Kobieta niebieski wig

Peruka może być syntetyczna lub naturalna. Pierwsza - tańsza, druga - lepsza jakość i często wyglądająca lepiej.

Długość peruka zależy wyłącznie od osobistych preferencji. Najbardziej popularną wersją krótkiej niebieskiej perukę jest kwadrat z warkoczem.

Niebieska peruka 1

niebieska peruka 2

niebieska peruka 3

Najlepsza fryzura na długą lub średnią perukę to miękkie fale.

Niebieska peruka 4

Niebieska peruka 5

Niebieska peruka 6

Wybierz cieniutką perukęrodzaj wyglądu. Najlepiej spróbować co najmniej 3-5 wariantów różnych odcieni błękitu i błękitu, zanim zdecydujesz się kupić taki, który maksymalizuje twoje piękno.

Zauważ, że niebieskie włosy podkreślają zaczerwienienie skóry, dlatego szczególną uwagę należy zwrócić na make-up wygładzania skóry.

Obraz w niebieskiej perukę

Istnieje wiele obrazów, które można utworzyć przy użyciu niebieskiej perukę:

 1. Malwina. Aby stworzyć ten wizerunek, potrzebujesz sukienki w stylu lalek, białych skarpet (skarpety kolankowe), butów baletowych lub butów na małej pięty, dużego łokcia na włosach i, oczywiście, niebieskiej perukę.
 2. niebieska peruka 7

  niebieska peruka 8

  niebieska peruka 9

 3. Lalka. Ta opcja jest w rzeczywistości uproszczonawersja wizerunku Malviny (bo jest też lalką). W tej fryzury mogą być bardzo różne - od bujne loki dwa ogony lub plecionki. W ubraniu i makijażu lepiej obserwować ten sam „marionetek” styl: koronki i falbany, pastelowe (lub odwrotnie - bardzo jasne) kolory, ostrość z makijażem na oczy (można użyć napowietrznych lub malowane rzęsy), gładką cerę i różowe usta - także niezbywalny atrybut stylu lalki.
 4. niebieska peruka 10

  niebieska peruka 11

  niebieska peruka 12

 5. Martwa panna młoda. Aby uosabiać w życiu obraz zmarłej oblubienicy zkreskówka Tim Barton, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na makijaż - niebieski, niebieski lub szary odcień skóry, podkreślone oczy. Ubierz się z efektem starożytności i obwiniania, wieniec ze zwiędłych kwiatów, wraz z zasłoną (lub jej resztkami), niebieskimi lub niebieskimi włosami - wszystko to sprawi, że obraz stanie się kompletny. Buty i biżuteria mogą być dowolne.
 6. niebieska peruka 13

  niebieska peruka 14

  niebieska peruka 15

 7. Mała Syrenka. Klasyczny obraz karnawału: odzież w kolorze niebiesko-zielonym, Wąski pas (lub strój) w połączeniu z krótką topom lub gorset otrzymując pożądany kontur. Ozdoby w postaci sieci rybackich, muszle, małymi cekinami, łuski są mile widziane. Makijaż jest lepszy niż miękki, nie za jasny. Peruka może być nie tylko niebieski, zielony lub turkusowy, ale w tym samym czasie lepiej wolą proste lub faliste fryzury (bujne loki nie będzie działać).
 8. niebieska peruka 16

  niebieska peruka 17

  niebieska peruka 18

 9. Wróżka, czarownica. Obraz wróżki jest łatwy do odtworzenia z peruką,makijaż fantastyki, bujna krótka sukienka i fałszywe skrzydła, a magiczna różdżka nie zaszkodzi. Obraz wiedźmy jest podobny do wizerunku wróżki, z tą różnicą, że spódnica może być dłuższa, możesz założyć na głowę ostry kapelusz, a ubranie w ogóle będzie ciemniejsze.
 10. niebieska peruka 19

  niebieska peruka 20

  niebieska peruka 21

 11. Bohaterowie anime. Aby stworzyć wizerunek bohaterów japońskich karykatur,Potrzebny jest jednolity szkolny (lub przynajmniej krótka spódnica podobnego stylu), lekka bluzka, wysokie kolana. Makijaż jest dyskretny, można powiększyć rozmiar oczu za pomocą specjalnych soczewek. W razie potrzeby możesz używać jako akcesoria różnych atrybutów gier komputerowych.

niebieska peruka 22

niebieska peruka 23

niebieska peruka 24