Jak odróżnić norek od fałszywego

Mówią, że najlepszy prezent dla kobietyjest sierścią. Ubranie pięknie, kobieta czuje się kobieca i pewna siebie, a futro daje jej szlachetność obrazu i elegancję. Prawdopodobnie dlatego każda fashionistka chce mieć w szafie co najmniej jedną futra norki. A jeśli nadal marzysz, na pewno będziesz mieć to.

Ale na zakup, który cię podobaPrzez wiele lat warto pamiętać, że teraz jest wiele fakeów i aby nie wpaść w swindlers, ważne jest, aby dobrze zrozumieć, jak odróżnić futro z norek od fałszywych.

Jak odróżnić prawdziwego norek?

Ten norek jest noszony pięknie przez cały czasWiele sezonów. Dlatego będzie to bardzo rozczarowujące, jeśli w ciągu kilku lat po zakupie dowiesz się, że zostałeś oszukany. Proponujemy uzbroić się na przyszłość z niezbędną wiedzą, jak odróżnić futro od norki.

Najczęstszym substytutem norek jest skóra królikalub świstek. Skóra królika jest dużo miękka niż norki, więc królik jest łatwy do obliczenia. Ale jak odróżnić futro norek od świstu? Futro norek, w przeciwieństwie do świstaka, ma tę samą długość i nie jest zakruszone. Futro świstaka, chociaż wygląda jak norka, jest bardziej cierniste, a długość jest inna. Jeśli oferujesz futro z norek, a model futrzarski o różnych długościach, pewny siebie, to jest fałszywe. Widząc swoje wątpliwości, mogą ci powiedzieć, że jest to norka stepowa, więc ma takie futro. W rzeczywistości norek nie mieszka w stepie, ale mongolskim marmocie, lub, jak nazywa się tarbagan. Tarbagan ma twardy futro i psuje się w różnych kierunkach, a jeśli naciśniesz futro naturalnej norki, natychmiast powraca do pierwotnego kształtu.

Warto również zwrócić uwagę na fakt, że futroMink ma kilka gatunków, które są nieco inne między sobą. Najdroższym norek jest kanadyjski. Jest to bardzo ceniona dzięki grubemu stosowi o średniej długości i obfitym placku. Jest ukraińska norka, która jest również bardzo droga, ale jest gorsza od kanadyjskiej norki ze względu na skąpe podpuszki i dłuższą drzemkę.

Idąc za nową rzeczą, może się natknąćInnego rodzaju zwierzęcia, które jest oferowane zamiast norek. Jak odróżnić dobry futro norek od futra z chinoric? Honorik jest małym zwierzęciem, które okazało się, gdy przekroczyło fretki i norki. Tutaj jego futro jest bardzo trudne do odróżnienia od norki i trzeba być ekspertem w celu ustalenia fałszywych. Futro Honorica jest czarnym błyszczącym o grubym brązowym podpuszku.

Możesz również napotkać taki problem jakmalowane norek. Jak odróżnić futro pomalowanej nory? Dzisiaj ludzie dla zysku idą na różne sztuczki, zamieniają kosztowne futro na tańsze lub go malują. W dziedzinie farbowania norek są one bardzo udane, a czasami jest to prawie niemożliwe do odróżnienia. Dlatego wybierając się na zakupy, weź ze sobą osobę, która ma pomysł, jak odróżnić naturalną norek od koloru.

Aby nie mieć różnych zakupówkupuj drogie futra tylko w specjalnych sklepach, które cieszą się dobrą reputacją i mogą dostarczyć certyfikat potwierdzający jakość produktu.

Jak odróżnić norki od podróbki 4

Jak odróżnić norki od podróbki 5

Jak odróżnić norki od podróbki 6

Jak odróżnić norki od podróbki 1

Jak odróżnić norki od podróbki 2

Jak odróżnić norki od fałszywej 3

Jak odróżnić norki od podróbki 7

Jak odróżnić norki od podróbki 8

Jak odróżnić norę od podróbki 9