Jak odróżnić skórę od skóry

Ostatnio odzież i dodatki zSkóra naturalna staje się coraz bardziej popularna, pomimo faktu, że cena produktów jest dość wysoka. Oczywiście dla nas, jako konsumenci, ważne jest wiedzieć, na co dokładnie płacimy takie pieniądze.

Na pewno wielokrotnie słyszałeś, a być może,w obliczu rzeczy z substytutu skóry. A jeśli nie wiesz, jak odróżnić skórę od skóry sztucznej, możesz łatwo sprzedawać fałszywe, ale za to zapłacisz za naturalną skórę. Dlatego pierwsza rada, jeśli nie rozumiesz, jak odróżnić skórę rzeczywistą, nie kupuj produktów na rynkach lub niedawno otwartych sklepach.

Tak, aby jak najmniej kobiet wpadło w ręce oszustów, oferujemy kilka wskazówek, jak odróżnić skórę od substytutu.

Właściwości skóry prawdziwej

Z pewnością wielu słyszało, że jeśliNaturalna skóra jest zapalona, ​​nie płonie, ale po prostu zapach spalonych. Więc tak jest, ale lepiej nie uciekać się do tej metody, ponieważ jeśli produkt nagle okazuje się fałszywy, to zepsucie go przez podpalenie. Inna rada, aby zanurzyć skórę w gorącej wodzie. Nie musisz tego robić. Naturalna skóra pod wpływem gorącej wody, ma właściwość "siedzenia w dół".

Jak następnie odróżnić skórę od skóry, zapytajTy, jeśli najpowszechniejsze metody nie mogą być zastosowane? W rzeczywistości wszystko nie jest takie trudne. Poniżej przedstawiamy kilka sekretów, które pomogą Ci nauczyć się odróżniania prawdziwej skóry od podrabiania.

Sześć wskazówek dla odróżnienia naturalnej skóry:

 1. Wybierając produkt ze skóry, próbuj znaleźć nieprzetworzoną krawędź. Wewnętrzna strona skóry jest bardzo podobna do zamszu, miękka i przyjemna w dotyku.
 2. Jeśli skóra trzyma się w dłoni trochę, będzie nagrzewać się z upału i będzie ostygać powoli.
 3. W wielu produktach wykonanych z prawdziwej skóry obokTag cena to znacznik skórzany z godłem, który wskazuje jakość modelu. Jeśli ta etykieta ma zapach skóry, a jej wewnętrzna strona jest miękka i szorstka jak zamsz, to jest to prawdziwa skóra.
 4. Najszybszym i najbardziej nieszkodliwym sposobem jest sprawdzenieNaturalna skóra z kropli wody. Jak wszyscy wiemy, że skóra ma pory, a jeśli spadnie jedną kroplę produktu, jeśli naturalnej skóry, kropla zostanie wchłonięta, pozostawiając mokry ślad, który szybko wysycha.
 5. Jeśli nadal zdecydowałeś się przetestować skórę ogniem, znajdź najbardziej niepozorne miejsce i przynieś tam ogień. Z reguły prawdziwa skóra nie topi się i nie zmienia swojego wyglądu.
 6. W produktach wykonanych ze skóry naturalnej z przetworzonychkrawędzie nie wystają. Chociaż nie musisz ufać tej metodzie, ponieważ fałszerstwo może zostać zszyte bardzo jakościowo, że nie od razu będziesz odróżniać jeden od drugiego.

Jak odróżnić sztuczną skórę:

</ B>
 1. Sztuczna skóra na odwrotnej stronie materiału, czasami widoczne wystające sznurki.
 2. Skóra, jeśli trzymasz ją w dłoni,nie nagrzewa się, ale utrzymuje tę samą temperaturę. Ale teraz substytuty wykonane bardzo podobna do skóry i zapach i czuć, a nawet w stanie ogrzać dłonie od gorąca. W takim przypadku można wyróżnić tylko przez długość chłodzenia produktu. Sztuczna skóra szybko się ochłodzi.
 3. Bardzo często sztuczne trzeszczenie skóry, a życie takiego produktu nie będzie długo.
 4. Jeśli upuścisz kroplę wody na substytut, woda po prostu odpłynie, pozostawiając suchą powierzchnię.
 5. Jak odróżnić sztuczną skórę od ognia? Wystarczy przynieść zapaloną zapałkę lub zapalniczkę, ponieważ substytut stopi się bardzo szybko, a zapach zapali się w plastiku.

Uzbrojony w niezbędną wiedzę, możesz bezpiecznie iść na zakupy, bez obawy o podróbki.

Jak odróżnić skórę od skóry ekologicznej 1

Jak odróżnić skórę od sztucznej skóry 2

Jak odróżnić skórę od skóry ekologicznej 3

Jak odróżnić skórę od skóry ekologicznej 4

Jak odróżnić skórę od skóry ekologicznej 5

Jak odróżnić skórę od sztucznej skóry 6

Jak odróżnić skórę od skóry ekologicznej 7

Jak odróżnić skórę od skóry ekologicznej 8

Jak odróżnić skórę od skóry ekologicznej 9