Moda lat pięćdziesiątych

Najwięcej mody 50-tych ubiegłego wiekuElegancki i uroczy w historii XX wieku. Pomogła kobiecie lub podkreśliła idealną postać. W latach dwudziestych i trzydziestych kobiety cieszyły się wolnością w odzieży, ale projektanci ponownie wprowadzili gorsety, kruniaki i korony, których niemieccy odmówili.

Kobieta, która podążała za modą lat pięćdziesiątych, byłaWygląda jak piękny kwiat. Najbardziej znaczące były spódniczki z bogatym povyubnikom i ołówkiem spódnicowym. Dzięki właściwemu połączeniu stroju i akcesoriów powstał niesamowity obraz eleganckiej, nieodpartej kobiety.

Przypomniał się również styl lat pięćdziesiątych XX wiekuróżne damskie czapki. Panie kochały ozdobić głowy swoimi delikatnymi czapkami, ich style nie mogły być liczone. Czapki zmieniły swój wygląd z dużą prędkością i stały się coraz mniej. Później w modzie szaliły szare kwadraty, nie tylko ozdobiły fryzury kobiet mody, ale także chroniły je przed wiatrem. Szalik wiązał się z szyją i skrzywił się pod brodą.

Historia mody lat 50-tych obejmuje rękawiczki. Stały się zauważalnym skokiem w latach pięćdziesiątych - 60, bez których moda tego okresu nie pojawia się w ogóle. Były bardzo popularne. Rękawice noszone były na sukienki wieczorowe, garnitury, płaszcze. Obraz został uznany za niekompletny, jeśli kobieta była bez rękawiczek. Torby przypominały reticuli, główny warunek polegał na tym, że materiał torby powinien odpowiadać materiałowi kostiumu.

Jeśli chodzi o makijaż lat 50-tych, był zdumiony jego ekstrawagancją. Zgodnie z nowymi trendami w dziedzinie mody kolorystyka makijażu zmieniała się dwa razy w roku i została wybrana w tonacji odzieży i dodatków.

Moda 50-60 lat - stilogi

Ubrania w stylu stylu w stylu 50 - 60 latWykonano z tkanin w klatce, grochu, pasku lub z materiałów wielobarwnych. Wizerunek stylu uzupełniono eleganckimi rękawiczkami, jasnymi szerokimi pasami, kapeluszami, klasycznymi chusteczkami i szalikami, małymi sprzęgłami i, oczywiście, butami o niskich lub wysokich obcasach. Wizerunek uzupełniały obszerne fryzury, loki lub włosy zebrane w wiązkę z jasnym bandażem lub łukiem.

Makijaż pasował do obrazu. Wyblakły odcienie cieni w odcieniu ubrań, usta pomalowane jasnoróżowym lub soczystym czerwonym kolorem, zastosowały fałszywe rzęsy. Niektórzy fashionistki podkreślali ten obraz kontrastującymi okularami.

W latach pięćdziesiątych moda była bardzo jasna, eleganckazróżnicowane. Niektóre tendencje w tym czasie są nadal istotne, więc nie bój się próbować na wizerunek eleganckiej luksusowej pani w stylu nowego łuku.

Zdjęcia modnych sukienek z lat 50-tych można zobaczyć w galerii, a także bez problemów znaleźć wiele czasopism mody i Internetu.

moda lat 50. 1

moda 50s 2

moda lat 50. 3

moda 50s 4

moda lat pięćdziesiątych 5

moda lat 50. 6

moda lat 50. 7

moda lat 50. 8

moda lat pięćdziesiątych 9