Moda 70 lat

Nie do tej pory 70 lat w stylu XX wiekuusunął wszystkie istniejące twarze określonego stylu i otworzył drzwi do świata ekspresji i nieograniczonych możliwości tworzenia indywidualnego obrazu. Stosowanie się do jasnych zasad i przestrzeganie konkretnych standardów w latach siedemdziesiątych nie było istotne. Być może, to z powodu tych tendencji, 70 lat w modzie było dekadą mauveton. Eklektyzm i brak jedności stylu lat 70., nie zapobiec tej dekadzie od wejścia w historię mody XX wieku i pozostawiając jej znaczący znak.

Sowieckiej i światowej mody lat siedemdziesiątych

W Europie projektanci pracują dla masowejkonsumenci, postępuj zgodnie z zasadami mody ulicy, inspirowaniem inspiracji i świeżymi pomysłami w stylu ulic. Na podium są nowe nazwy projektantów mody, twórcy nie ukrywają swoich nazwisk pod nazwami firm. Paryż jest stolicą nowej wysokiej mody, która znalazła swoje źródło w zbiorach Pret-a-porter. Światowa moda lat 70-tych niesie ze sobą wiele różnych stylów. Tu i retro, folklor, unisex, etno, hipisi i dyskoteka.

Moda 70 lat w Związku Radzieckim nie jest gorszaZ powodu różnorodności, mimo ścisłego reżimu, radziecka młodzież stara się naśladować światową modę, dacron i crimpplen stają się najpopularniejszą tkanką tego okresu. Ścisłe sześćdziesiątki wciąż nie są kompletnie stracone, a elegancka geometria jest obecna w strojach. Długość midi i maxi jest najbardziej typowa dla lat 70-tych, spodnie do spodni zdobywają rzędy kobiet mody, długie tuniki, wysokie platformy, są typowe dla tych lat. Spodnie i spódnice, które podkreślają pas są bardziej trafne niż kiedykolwiek, są połączone z koszulemi najjaśniejszych, krzyczących i niewyobrażalnych kolorów, zwanych Union "batniki". Przejdź do podium dżinsów, podbijając miliony konsumentów, niezależnie od statusu i wieku. W modzie, w stylu kule i hipie, dżinsy są ozdobione haftem. Dżinsy są ściskane po wysokich szyjach potu, które otrzymały zabawne imię turtlenka.

Suknie 70 lat

Ukształtowane w kształcie sylwetki sukienki 60 lat,Są przenoszone i w latach 70 - mody pozwalają na wszystko, a wiele kobiet mody preferują surowe sylwetki retro. Długość mini idzie w cień, dając swoje pozycje do długości maxi i midi, chociaż krótka sukienka i długie płaszcze lub płaszcz są punktem kulminacyjnym lat 70-tych. Krótkie sukienki były noszone w połączeniu z wysokimi butami i platformą, co dało obrazowi pikantność. Duży, jasny wydruk ozdobiony jest sukniami crimplenowymi z lat siedemdziesiątych XX wieku.

Witamy w świecie oszałamiającej i nieprzewidywalnej mody lat siedemdziesiątych!

Moda z lat 70. 1

Moda lat 70. 2

moda lat 70. 3

Moda lat 70. 4

Moda 70 lat 5

moda lat 70. 6

Moda 70 lat 7

moda lat 70. 8

moda lat 70. 9