Moda 20 30 lat

Moda 20 i 30 jest punktem zwrotnymw historii świata przemysłu mody. Ubrania, które miały nosić przed wojną, stały się zupełnie niewygodne w czasie wojny. Kobiety, które pracowały z tyłu potrzebowały wygodnych rzeczy, było w tym okresie, że gorsety zniknęły z szafy damskiej, sukienki i spódnice stały się krótsze. Po wojnie kobiety zaczęły organizować bardziej darmowe sukienki bez gorsetu, skrócone, z zamocowaniami na klatce piersiowej niż poprzednia wojna przedwojenna. Kobiety z lat dwudziestych zaczęły nosić odzież męską. Ich szafę uzupełniono spodnie, kombinezony, kurtki lotnicze.

W latach trzydziestych moda stała się bardziej kobieca. Coraz częściej pojawiały się wąskie, figurowe sukienki z małym biustem, krótkimi spódnicami. Stało się bardzo popularne bolero i kurtki, które wyglądały wspaniale z sukienkami.

Moda 20-30 lat w Chicago

Nazwa stylu Chicago była modą lat 20. i 30. XX wiekulat. W tym stylu były krótkie fryzury, krótkie spódnice, które przytuliły biodra. Styl Chicago oparty jest na wyrafinowaniu sylwetki kobiety, więc kobiety starały się mieć cienką talizmanę. Długość sukni była nieco poniżej kolana, a pod koniec lat trzydziestych pojawiła się w tym stylu seksowna nuta. Długość sukni stała się jeszcze krótsza, style stały się bardziej dopasowane i napięte, bluzki miały głębokie wycięcie.

Amerykański styl od 20-30 lat

Moda 20-30s w Ameryce dzięki wyglądzieNa rynku stosunkowo tanie tkaniny syntetyczne w okresie powojennym zaczęły się rozwijać bardzo szybko i pozwalały wielu ubierać się zgodnie z najnowszymi trendami. Piękna połowa ludzkości zaczęła nosić krótkie spódnice do kolan. Dziewczynki miały krótkie fryzury, strój kąpielowy i strój. Niektóre panie walczyły z mężczyznami. Mieli na sobie smokingi męskie, uzupełniając wizerunek kapeluszem mężczyzny lub związanym nieostrożnie krawatem.

moda 20 30 lat 1

Moda 20 30 lat 2

moda 20 30 lat 3

Moda 20 30 lat 4

Moda 20 30 lat 5

Moda 20 30 lat 6

moda 20 30 lat 7

Moda 20 30 lat 8

Moda 20 30 lat 9