moda Chicago 30s

Niewykorzystanie retro jest zawsze istotne i znajdujetysiące fanów wśród współczesnych kobiet mody. Amerykański styl lat 20-30 z pewnością zasługuje na szczególną uwagę. Styl Chicago poplamił serce wielu sprawiedliwych seksualności z jej kobiecością, pikantnością i specjalną seductiveness. Dzisiaj stało się modne organizowanie różnorodnych imprez w stylu Ameryki lat 30-tych.

30-szy - moda w stylu Chicago

To, co jest w tym stylu tak niezapomniany ispecjalne? Zwykły rękaw jest zastępowany przez cienkie wdzięczne pasy, sukienki na kolanach są otwierane przez uwodzicielskie nogi kobiece, ścisłe dopasowanie, otwarte plecy i głęboki dekolt bez narażania się na szwank opinii publicznej. Wszystko to niewątpliwie fascynuje i fascynuje.

Fashion America z lat 20-30. Podziwia bogactwo i luksus tkaniny. Chiffon, aksamitne i pyszne jedwabiu otaczają sylwetki kobiet, dając urok i elegancję do odważnych i otwartych sukien.

Amerykański styl z lat trzydziestych XX wieku dałaby ludzkość tak popularna była jako "glamour", ponieważ sukienki w stylu Chicago były ozdobione pailletami, koralikami, wszelkiego rodzaju błyskami i grającymi w dżetów. W modzie wyrafinowana postać z szerokimi ramionami (w celu wizualnego powiększenia ramion kobiety nosiła szale i chusty, sukienki oprawione na zespoły na rękawach i skrzydłach).

Biżuteria i dodatki

Specjalne miejsce w stylu lat 30-tych należy do akcesoriówi ozdoby. Trudno jest obraz w stylu Chicago bez rękawiczek i mały kapelusz, miniaturowa torebka lub pasa, ozdobione kwiatami i piórami, że panie postawić na głowie. Tak kobiece boa z drogich futer z lisów i lisa polarnego, koraliki mocny, wydłużonych rękawiczki, pończochy i perły - wszystkie te szczegóły są nadal fascynuje i inspiruje współczesnych kobiet w sztuce obrazu siebie wieczoru.

moda Chicago 30s 1

moda Chicago 30s 2

moda Chicago 30s 3

moda Chicago 30s 4

moda Chicago 30s 5

moda Chicago 30s 6

moda Chicago 30s 7

moda Chicago 30s 8

moda Chicago 30s 9