moda 20 lat 20. wieku

Co słyszymy najczęściej jeśli chodzi o modę20-tych XX wieku? Nazywa się zmysłowym stylem. Czy można spierać się z tym, biorąc pod uwagę retro strzały przedstawiające urocze piękno zarysowane usta, z fryzjerskich ekspertów? Wspaniałe młode panie, które mogą wyglądać wspaniale, ale z wyzwaniem! Wojna, która sprawiła, że ​​słaba połowa zmieniła swoje poglądy nie tylko na życie, ale również na garnitur, dała światu nową kobietę i nową modę!

Kobiety wojenne opanowały nie tylko mężczyźnizawodu, ale także spodni męskich. Okres powojenny pozostawił pragnienie wygodnej odzieży, zastępując gorset szafy damskiej. Suknia stała się wolna dzięki prostemu cięciu. Głęboki dekolt z tyłu, niska talia, długość spódnicy staje się krótszy: od kostek do kolan (do połowy 20). Moda 20-lat tworzy własne dostosowania i wygląd: krótkie fryzury, jasny makijaż, staje się popularnym tankiem.

Wdzięczne piękno (chudość stała się modna z wizerunkiemkobiecego chłopca) naśladują aktorki, bo 20-te - to wzrost kina. To również nie może wpływać na modę lat dwudziestych! Wieczorne toalety wykonane z aksamitu, szyfonu i jedwabiu. Bogate wykończenie z futrem, koronką i frędzlami. Nici perły na szyjach dam (długość niektórych osiągnęła dwa metry). Styl Art Deco jest intensywnie rozwijany, mieszając różne modne trendy i luksus.

Moda 20-ty Chicago

Gangi, szampan, długie papierosy, zabawnei hałaśliwe imprezy do rana. Tak, są to również elementy mody lat dwudziestych Ameryki. Projektanci mody, którzy potrzebują tego czasu, nie czują się zbyt entuzjastycznie nastawieni. Ale "złota młodzież" chce żyć "w pełni"! Pasja do tańca obejmuje piękne ubranie. Tkaniny strumieniowe i frędzlina sprawiają, że taniec jest "ekscytujące". Buty damskie stają się bardziej stabilne, dzięki wygodnej pięty i klamry.

Amerykańska moda lat 20. XX wieku jest wypełniona elegancką: cekiny, pióra, bukiety kwiatów. Zanurz się w atmosferze tego czasu, bezwstydnie się z nią kocham, pomógł naszej nowoczesności amerykański Francis Scott Fitzgerald. Wersja ekranowa jego powieści była obserwowana przez ogromną liczbę osób. Moda damska z lat dwudziestych jest popularna dzisiaj, zdobiąc wesela i imprezy ... jednym słowem, co łączy się z wakacjami!

Spotkanie w internecie wyrażenie "Kobieta20-ty staje się mniej kobieca ... ", nie spiesz się! Spójrz na te eleganckie, flirty, cutesy, trochę podstępne i takie namiętne piękno. Jak są kobiece i piękne!

moda 20 lat 20. wieku 1

moda 20 lat 20. wieku 2

moda 20 lat 20. wieku 3

moda 20 lat 20. wieku 4

moda 20 lat 20. wieku 5

moda 20 lat 20. wieku 6

moda 20 lat 20. wieku 7

moda 20 lat 20. wieku 8

moda 20 lat 20. wieku 9