moda ameryka 20 30 lat

W Ameryce, lata dwudzieste trzydzieste stały się punktem zwrotnym w regionierozwój świata mody. To był czas Wielkiego Kryzysu, gdy wiele domów mody nie mogło przystosować się do zmian i położy kres swojej karierze. Są nowe koncepcje i pomysły, jakość rzeczy poprawia się i jest skomplikowana przez ich cięcie. W Ameryce istnieją firmy, które sprzedają swoje towary pocztą przy użyciu katalogów.

Ameryka w latach dwudziestych i damska

Moda 20-lat Ameryki powstaje pod wpływemspołeczeństwo i wydarzenia. Jest to moda w tym okresie, która odzwierciedla szybki rozwój i wszelkie zmiany w społeczeństwie. Kobiety przestały nosić gorsety, a dzięki genialnym projektantom w ich garderobach pojawiły się stroje, które podkreślały kobiece postacie.

Amerykańska moda lat dwudziestych miała swoje własnecechy wyróżniające. Głównymi elementami odzieży były sukienki, prosto wycinane garnitury, plisowanie, sportowy styl i pierwsze damskie kostiumy kąpielowy. I oczywiście nie możemy zapomnieć o pojawieniu się klasycznej czarnej sukience z Chanel, chociaż urodził się w Europie, ale natychmiast podbiła cały świat, w tym zarejestrowany w amerykańskim stylu.

Moda 20-30 lat Chicago

Styl odzieży 20 i 30 został nazwanystyl Chicago. Opiera się na wyrafinowaniu kobiecej konspektu. Każda dziewczyna chciała wyglądać dobrze, marzyła o cienkiej tali. Cylindryczny kształt figury uważany był za standard piękna. W tym okresie wykorzystano naturalne i kosztowne tkaniny, takie jak satyna, szyfon, aksamit, jedwab. Produkty bogactwa otrzymały różne kamienie, pióra, frędzlami, koralikami i koralikami. Wizerunek podkreślał rękawiczki do kolan, koronki pończochy, futra i pióra. Akcesoria stały się integralną częścią obrazu. Miejscowe były hełmy stalowe, wstążki i bandaże na włosach.

Styl ubrań z 20 i 30-tych niespodzianek z jego różnorodnością i elegancją, pozwala wpaść w czas retro i poczuć się jak gadżet z gangstera w Chicago.

moda ameryka 20 30 lat 1

moda ameryka 20 30 lat 2

moda ameryka 20 30 lat 3

moda ameryka 20 30 lat 4

moda ameryka 20 30 lat 5

moda ameryka 20 30 lat 6

moda ameryka 20 30 lat 7

moda ameryka 20 30 lat 8

moda ameryka 20 30 lat 9