Ikony stylu XX wieku

Kobiety, nie zawsze z nienagannym wyglądem, alemają absolutnie nienaganny gust, stały się legendy w historii mody ubiegłego wieku - to ikona stylu 20-ci, 40-ty, 60. lat, dziesięcioleci, że jej smutne i trudne wydarzenia wstrząsnęły całym światem. Te panie mogłyby w takich trudnych warunkach życia codziennego, wojna, rewolucja, reorganizacji, aby dać światu przynajmniej trochę nadziei i jej piękno. Więc daje kobietom przyznane zwane ikony stylu 20 wieku.

Najbardziej stylowy

Kątowy postać męska i kobieca orazdelikatne rysy twarzy, tak naturalnie i bezpiecznie łączy się w pięknej istoty imieniem Greta Garbo. Aktorka uprzywilejowanych minimalizm, jej stroje zawsze były bardzo surowe. Dominujący kolor - czarny, ale to tylko wygląda i skupia się na twarzy boskiej Grety. Cechy Clarity, wyrafinowanie linii, zimne szyderczy usta z jasnym szminka i niezaprzeczalnie piękny i potężny zajrzeć pod zasłonę fałszywe brwi i gęste cienie wyraził głęboki smutek i puzzle.

Kobieta, która odwróciła modę do góry nogami,Kto stał się cesarzową wysoką modą, po raz pierwszy wystawiając dama w kostiumach i tworząc legendarną, czarną sukienkę, świetna Coco Chanel jest również uznaną ikoną mody i stylu.

I jak nie pamiętać piękna nieziemskiego, czystego,Nadal na anielskim, dziewiczym i nieskazitelnym. Ikona stylu lat pięćdziesiątych, dziewczyna o ogromnych oczach, utalentowana i piękna Audrey Hepburn. Jej styl jest raczej bezpłciowy, wyrażony słowami "prostota i komfort". Ale jak często powracamy do modnych trendów, które ikona stylu przedstawiona światu, niezrównana Audrey Hepburn. Krótkie grzywy, legginsy, spódnica z dzwonkiem, luźne spodnie o wysokim pasie, czarna sukienka z cienkimi paskami, okulary "dragonfly" i szerokie brwi - ten obraz zdobył serca milionów.

Ikony stylu XX wieku 1

Ikony stylu 20 lat 2

Ikony stylu XX wieku 3

Stylowe ikony XX wieku 4

Ikony stylu XX wieku 5

Ikony stylu 20 lat 6

ikony stylu XX wieku 7

ikony stylu XX wieku 8

ikony stylu XX wieku 9