sesja zdjęciowa w stylu Prowansji

Obraz w stylu prowansalskim jest powiązany, w pierwszej kolejnościzwrot, z czułością, wyrafinowaniem i łatwością we Francji, z lawendowymi polami, niekończącymi się winnicami, słońcem i niesamowitą francuską kuchnią. Porozmawiajmy o tym, jak zorganizować sesję fotograficzną Prowansji dla dziewcząt.

Photosession of Provence: cechy

Photosession w stylu prowansalskim - wybór romantycznych i wyrafinowanych dziewczyn. Zadaniem fotografa jest podkreślenie tych cech i ich pełne ujawnienie.

Główną cechą kobiecej sesji fotograficznej w stylu Prowansji jest jej miękkość. Pastelowe kolory, miękkie światło, brak krzykliwych kolorów, zarówno w ubraniu, jak iw makijażu.

Jako tło, ogród lub park, łąka kwiatowa, weranda prywatnego domu lub jakikolwiek dość przestronny i jasny pokój są dobre.

Położenie modelu powinno być złagodzone, spokój, pretensjonalność lub naprężenie ciała jest bardzo niepożądane.

Ubrania i makijaż w stylu Prowansji

Strój do sesji zdjęciowej powinien wystarczyćprosty, ale jednocześnie elegancki i piękny. Odpowiednie są ubrania w pastelowych odcieniach - biały, kremowy, jasny liliowy, miętowy, niebieski, różowy.

W razie potrzeby można użyć tradycyjnych atrybutów francuskiego stylu: klasycznych kurtek, beretów, sukienek i spódnic aż do długości kolana.

Uważaj, aby obraz modelu nie był przesycony - unikaj masywnych akcesoriów i ozdób.

Makeup w stylu prowansalskim zapewnianaturalność. Użyj ciepłych, naturalnych kolorów, aby podkreślić oczy i wargi - różowy, brzoskwiniowy, piaskowy. Akcent może być wykonany zarówno na oczach, jak i na wargach. Oglądaj tylko, że twarz modelu wyglądała na czystą, świeżą, a makijaż był prawie niewidoczny.

Włosy można zwinąć i pozostawić luźne, a włosy można włożyć do włosów. Dobrze pasuje do tego stylu o różnych stylizacjach z warkoczami i krętymi zamkami.

sesja zdjęciowa w stylu Prowansji 1

sesja zdjęciowa w stylu Prowansji 2

sesja zdjęciowa w stylu Prowansji 3

sesja zdjęciowa w stylu Prowansji 4

sesja zdjęciowa w stylu Prowansji 5

sesja zdjęciowa w stylu Prowansji 6

sesja zdjęciowa w stylu Prowansji 7

sesja zdjęciowa w stylu Prowansji 8

sesja zdjęciowa w stylu Prowansji 9