Jak wybrać swój styl

Wybierz styl odzieży na rysunek - wystarczyTrudne zajęcie dla większości nowoczesnych dziewcząt i kobiet, ponieważ niełatwe jest znalezienie własnego, niepowtarzalnego stylu w ubraniach. Z tym zadaniem można sobie radzić, nawet jeśli nie masz wrodzonego poczucia mody i stylu. Wystarczy przestrzegać zaleceń twórców obrazu, stylistów, a także trochę pracować nad sobą.

Jak wybrać właściwy styl odzieży?

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zdecydowaćz figurą, która może być prostokątna, gdzie uda, ramiona i pas są na tym samym poziomie, w kształcie litery V, gdzie ramiona są szerokie, a biodra wąskie, gruszkowe, o dobrze określonej talii i bardzo szerokich biodrach lub drugiej. Następnie decyduj o kolorystyce: jesienią, wiosną, latem lub zimą. W tej regule istnieją pewne wyjątki, więc mieszają się różne typy kolorów, na przykład jesienią lub lato-wiosna. Ta charakterystyczna cecha zależy od koloru włosów, oczu lub skóry.

Zawsze pilnuj nowych trendów mody iZaznacz te warianty nowych zdjęć, które naprawdę lubisz. Powinieneś nauczyć się prawidłowo i kompetentnie łączyć różne rzeczy z szafy. Podczas wybierania produktów i ich łączenia należy przestrzegać kilku zasad:

  • Nie połączaj na jednym obrazie więcej niż trzech odcieni, więc nie wyglądasz śmiesznie;
  • Nie trzeba łączyć odzieży zimnych i ciepłych odcieni w tym samym czasie;
  • wybierz gamę kolorów odzieży zgodnie ze swoim osobistym kolorem;
  • Nie śmisz szafy z produktami bezsmakowymi i tanimi.

Wiedząc, jak wybrać właściwy styl, możesz znaleźć charakterystyczną cechę każdego obrazu, która stanie się prawdziwym "chipem". Może to być kapelusz, chusteczka, rękawiczki czy coś innego.

jak wybrać swój styl 1

Jak wybrać swój styl 2

Jak wybrać swój styl 3

Jak wybrać swój styl 4

Jak wybrać swój styl 5

Jak wybrać swój styl 6

jak wybrać swój styl 7

jak wybrać swój styl 8

Jak wybrać swój styl 9