Jeśli krótko opiszemy typ koloru "lato", wtedyJest to połączenie jasnej lub ciemnej skóry z chłodem i marmurkami. Dlatego wybierając kolory w ubraniach typu "lato", ważne jest, aby wyeliminować uciążliwą wadę i nie podkreślać jej ciepłymi, czystymi kolorami. Jeśli należysz do tego koloru, w ubraniach, powinieneś wybrać na korzyść miękkich, chłodnych, złożonych odcieni. Powiemy Ci, jakie kolory są odpowiednie dla koloru "lato".

Różowe, czerwone i pomarańczowe odcienie

Szare, liliowe, brązowe odcieniepastelowe różowe, ciemne i blade odcienie kuszących czerwonych i brązowawo-różowych odcieni letniego pomarańczu - to paleta kwiatów, która najlepiej pasuje do kolorowego "lata". Ale marzenie o tych kwiatach w ich "czystej" manifestacji właścicielom określonego koloru nie jest tego warte.

Kolor letni w ubraniach 1

Kolor letni w ubraniach 2

Kolor letni w ubraniach 3

Żółte, zielone i niebieskie odcienie

W tej palecie odpowiednie kolory dla koloru"Lato" to blade i lekkie odcienie żółci (z wyjątkiem przypływu o zielonkawym odcieniu), zbliżone do niebieskawych i żółtawych odcieni zieleni i wszystkich delikatnych odcieni błękitu.

Kolor letni w ubraniach 4

Kolor letni w ubraniach 5

Kolor letni w ubraniach 6

Brązowe, fioletowe i neutralne odcienie

W tej palecie wolność wyboru jest niesamowitawyobraźnia! Sam w sobie, ten kolor odnosi się do niespokojnych i nudnych, więc szafę można wybrać, koncentrując się na odcieniach brązu, strzeż się tych, które są zbliżone do żółtego koloru. Szarawe, karmazynowe i niebieskawe zabarwienie liliowego koloru - najlepsze rozwiązanie. Wyłączono jedynie liliowy ton, który prawie całkowicie "odbarwia" twarz. Ale w neutralnych odcieniach nie ma wyjątków. Nabiał, latte, srebro, asfalt, wszystkie odcienie szarości, khaki, śmietana, bielony dąb - szlachetność tych odcieni podkreśli rysy twarzy, pełny odbiór barw i egzotykę Twojego wyglądu.

Kolor letni w ubraniach 7

Kolor letni w ubraniach 8

Kolor letni w ubraniach 9