Lekka sprężyna Tsvetotip

To niesamowite - wszyscy jesteśmy tacy różni, każdynie tak jak inne, ze swoją radością, ze swoim stylem. A projektanci oferują tylko cztery typy kolorów, z którymi dzielona jest cała płeć piękna. Porozmawiajmy więcej o kolorowym wyglądzie "lekka sprężyna".

Tsvetotip - dziewczyna-wiosna

Dziewczyny o tym kolorze odznaczają się jasnobrązowymkolor włosów. W tym przypadku odcienie mogą być całkiem różne - popiół, pszenica, złoto, miód, czerwonawy i inne. Kolor oczu może być absolutnie wszystkim. Najważniejsze są lekkie i ciepłe odcienie skóry i włosów. Nawiasem mówiąc, podstawowym czynnikiem określającym kolor jest dokładnie kolor skóry. Dlatego nawet jeśli odcień włosów jest zimny, a skóra jest ciepła, wtedy dziewczyna będzie odnosić się do ciepłego koloru.

Tsvetotip "spring" - kolory w ubraniach

Wiosenna dziewczyna powinna zwracać uwagę na jasneodcienie do tworzenia makijażu. Jeśli mówimy o kolorze garderoby typu "wiosna", to będzie idealnie wybrać letnie i wieczorowe ubrania w jasnych kolorach. Ubrania w ciemnych kolorach są najlepiej zarezerwowane dla wizerunku codziennego i biznesowego. Jasne i ciemne kolory można łączyć, ale lepiej jest umieścić jasne kolory bliżej twarzy.

Sportowa dziewczyna-wiosna może wybrać ubraniaaktywny obraz jaśniejszych kolorów. Niezbyt nasycone odcienie łączą się z innymi kolorami - idealnie pasują do podstawowej szafy kolorystycznej "sprężyny".

Jeśli trudno jest samemu ustalić, cokolory najbardziej Ci odpowiadają, poproś o pomoc w teście zwanym drapowaniem. Włosy muszą być usunięte pod chustką i nie ma makijażu na twarzy. Do osoby stosuje się różne draperie, które jak oświetlają skórę twarzy. Jeśli ciepłe odcienie są dla Ciebie odpowiednie, możesz być spokojny, że twój wzór kolorów to "jasna wiosna".

Kolorowa sprężyna lekka 1

Kolorowa sprężyna lekka 2

Kolorowa sprężyna lekka 3

Kolorowa sprężyna lekka 4

Lekka sprężyna Tsvetotip 5

Kolorowa sprężyna lekka 6

Lekka sprężyna Tsvetotip 7

Lekka sprężyna Tsvetotip 8

Kolorowa sprężyna lekka 9