Czym jest klin

Dziś każda fashionista wie, coKlin jest jedyną, która wykonuje zarówno funkcję piętę podnoszącą piętę nad palcem, jak i funkcję samej soli. Rzeczywiste w każdym sezonie buty damskie na klinach zostały wymyślone w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Początkowo jego noszenie było prerogatywą młodych dziewcząt, ale dziś eleganckie i bardzo wygodne modele butów na klinze mogą nosić kobiety w każdym wieku.

Różnorodność modeli

Modele butów na klinze mogą być najbardziejRóżne. Jeśli zimne buty są zamykane na niskich klinach, a następnie wiosną i latem możesz wybrać na otwarte buty, zapinki lub sandały na klin dowolnej wysokości. Przy okazji, buty na wysokim klinie są uważane za najbardziej wygodne, ponieważ stopy mają nacisk na całą powierzchnię dolną. Warto zauważyć, że klin pojedynczy nie musi być wykonany w formie stopki. W kolekcjach projektantów mody zobaczysz, że buty, w których zwisają z dołu dolne klina w części piętowej, nie są rzadkie. Jeśli potrzebujesz butów sportowych, niski klin jest optymalnym rozwiązaniem, które nie poświęci komfortu i wygody dla dobra kobiecości.

W latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, kiedy klinmocno założona w szafach damskich, była wykonana z rozmaitych materiałów, spośród których najczęstszymi były kauczuk i drewno. Dzisiaj, do tych celów, wykorzystywana jest wtyczka z mocnym plastikiem. Jako letnia wersja niezwykle stylowo wygląda naturalna szorstka linia, która jest pokryta jedwabiście klinami, musujące ozdoby rhinestones. Optymalną wersją jesienno-zimową jest klin przykryty skórą zamszu lub skóry. Szatkownica jest idealnym kompromisem dla dziewcząt, którzy preferują styl i komfort!

Co to jest klin 1

Co to jest klin 2

Co to jest klin 3

Co to jest klin 4

Co to jest klin 5

Co to jest klin 6

Co to jest klin 7

Co to jest klin 8

Co to jest klin 9