Ten kolor jest jednym z trzech podstawowych, aleta czerwień jest najjaśniejsza. Nasi przodkowie uważali to za boskie, dlatego nazwa tego koloru została przetłumaczona jako "najlepsza". Ten kolor jest preferowany przez śmiałe i zdecydowane dziewczyny, ponieważ czerwień zobowiązuje się do posiadania doskonałego smaku. Jeśli w twojej szafie są rzeczy w kolorze czerwonym lub w jego odcieniach, powinieneś wiedzieć o tym więcej.

Różnorodność odcieni

Zgodnie z ogólnie przyjętą klasyfikacją, odcienieKolor ten jest podzielony na trzy grupy: jasne, ciemne, stłumione. Podstawowe odcienie czerwieni we wszystkich 26. Jeśli wśród fanów zakupów online, nazwy odcieniach czerwieni informacji poniżej jest przydatna.

odcienie czerwieni 1

odcienie czerwieni 2

odcienie czerwieni 3

Czerwony kolor w ubraniach

Wybierając ubrania o tym wiążącym kolorze, pamiętaj,tak daleko od wszystkich, z którymi ma się zmierzyć. Jeśli twoja skóra ma złoty ciepły odcień (kolor "sprężynowy") lub odwrotnie, zimny odcień, ale oczy są wyraziste, a włosy ciemne (kolor "zimowy"), wtedy większość odcieni czerwieni jest odpowiednia. Ale czerwonawy odcień skóry, obecność pryszczów i stanów zapalnych - to bezpośrednie "przeciwwskazanie". Jasny czerwony kolor podkreśli niedoskonałości skóry.

odcienie czerwieni 4

odcienie czerwieni 5

odcienie czerwieni 6

Każdy wie, że dodaje dodatkowe centymetry ikilogramy ubrania są białe, ale również czerwony ma podobną specyfikę. Jeśli w sukience czerwonobrązowej lub czerwono-fioletowej twoje wady pozostaną niezauważone, wtedy krwistoczerwona dosłownie je rozebra. Ten odcień jest idealny dla dziewcząt o rzeźbionej sylwetce. Nie zapominaj, że ubrania koloru czerwonego w okolicy działają podobnie do połączenia "Zwróć uwagę na mnie!". Obraz stworzony na podstawie dominującej czerwieni jest bardzo silny, więc zawsze będziesz pod baczną uwagą innych.

Udane kombinacje

Różowy jest, być może, najbardziej kontrowersyjnym koloremkombinacja z czerwonym. Pomimo tego, że jest on oparty na czerwieni, błękicie i bieli, różowy jest niezwykle rzadko mieszany harmonijnie z zimnymi odcieniami czerwieni. Ale ciepłe kolory (czerwono-pomarańczowe, "czerwone wino") doskonale pasują do delikatnych odcieni różu. W rezultacie obraz okazuje się niezwykły i kobiecy. By the way, pomarańczowy, który odnosi się do zupełnie innego zakresu, doskonale uzupełnia czerwony. Ta mieszanka daje obraz energii życiowej, pasji. Możesz połączyć czystą czerwień z szkarłatem, ciemnoczerwonym, karminowym, bordowym w jednym obrazie. Połączenie tych odcieni pozwala pogłębić i nasycić główny ton.

odcienie czerwieni 7

odcienie czerwieni 8

odcienie czerwieni 9

Jeśli chcesz pozbyć się szarości izmierzyć, spróbować podnieść czerwoną sukienkę akcesoria lub buty stłumiony żółty. Odpowiednie odcienie, takie jak złoto, żółty z różowawym odcieniem, szafran, piasek. Dramatyczny obraz można uzyskać, łącząc jeden czerwony obraz z ciepłymi odcieniami zieleni. Jeśli odcienie są zimne, wtedy połączenie okaże się soczyste, pikantne, egzotyczne. Aby to zrobić, użyj neonowej zieleni, mięty, patyny, szmaragdu i turkusowej zieleni.

odcienie czerwieni 10

odcienie czerwieni 11

odcienie czerwieni 12

Wiadomo, że niebieski jest najfajniejszym kolorem, iczerwony jest przeciwny. Dlatego niektóre dziewczyny osiągają harmonię, łagodząc ciepło zimna. A najbardziej mistyczną kombinację można nazwać mieszanką czerwonych i zmiękczonych odcieni fioletu. Przyjrzyj się dokładnie fioletowym, gronowym, niebiesko-liliowym i czerwono-fioletowym kolorom. Chcesz stworzyć klasyczną elegancką elegancką sylwetkę? Użyj kombinacji czerwieni z neutralnymi odcieniami (beżowy, szary).

odcienie czerwieni 13

odcienie czerwieni 14

odcienie czerwieni 15